مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان خبر داد

کسب رتبه سوم قرآنی ایثار گران گیلان در بین خانواده ایثارگر کشور

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه ایثارگران فعال قرآنی از یک هزار و 700 نفر به چهار هزار و 100 نفر رسیدند گفت: ایثار گران گیلان رتبه سوم قرآنی را در بین خانواده ایثارگر کشور به دست آوردند.

کسب رتبه سوم قرآنی ایثار گران گیلان در بین خانواده ایثارگر کشور

گیلان خبر: عبدالله پاکاری پیش از ظهر امروز در نخستین جشنواره هنری ایثار در سالن اجتماعات خاتم‌الانبیا رشت با بیان اینکه 22 اسفند فرصتی برای بررسی یک سال گذشته حوزه ایثار و شهادت است اظهار کرد: باید فرهنگ ایثار شهادت در جامعه ترویج داده شود.

وی با اشاره به اینکه نباید دوران تاریخی دفاع مقدس را فراموش کرد افزود: امسال پنجمین سالی است که برنامه‌های روز شهدا برگزار می‌شود و این برنامه‌ها در سال‌های آینده نیز ادامه دارد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه حوزه هنر در مسئله ایثار و شهادت خیلی تأثیرگذار است گفت: برنامه‌های هنری در اولویت کار ما قرار دارند و در دو سال اخیر تولیدات و برنامه‌های خوبی نیز اجرا شد که با استقبال مخاطبین همراه بود.

پاکاری با بیان اینکه بیش از 940 یادواره در سال گذشته در استان گیلان برگزار شد تصریح کرد: امسال نیز در 11 ماهه نخست سال، بیش از 800 یادواره برگزارشده است و این جشنواره نیز برای اولین بار در گیلان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ایثارگران فعال قرآنی از یک هزار و 700 نفر به چهار هزار و 100 نفر رسیدند گفت: ایثار گران گیلان رتبه سوم قرآنی را در بین خانواده ایثارگر کشور به دست آوردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به اینکه مطالبه خانواده ایثارگران نیاز جامعه است بیان کرد: ایثار اجتماعی مدنظر ما است و همراهی و همدلی و کمک به هم نوعان بسیاری از مشکلات جامعه را برطرف می‌کند و در رفع بسیاری از مشکلات کمک‌حال است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42199

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر