سرپرست فرمانداری رودسر خبر داد

رشد 33 درصدی ورود مسافران نوروزی در رودسر

سرپرست فرمانداری رودسر از رشد 33 درصدی ورود مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از دو میلیون و 551 هزار و 399 نفر مسافر از سراسر کشور به این شهرستان سفر کردند و از زیبایی‌های آن بهره‌مند شدند.

رشد 33 درصدی ورود مسافران نوروزی در رودسر

گیلان خبر: علی وارسته بهدانی ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه این شهرستان اظهار کرد: امسال گام‌های مهم و تأثیرگذاری در حوزه سرمایه‌گذاری در شهرستان رودسر برداشته می‌شود.

وی از برگزاری همایشی با عنوان سرمایه‌گذاری در سه مقوله گردشگری، کشاورزی و تجارت در اواخر فروردین‌ماه جاری در شهرستان رودسر خبر داد و افزود: برگزاری این همایش به ما کمک می‌کند تا بتوانیم این ظرفیت‌ها را به فعلیت درآورده و ابعاد و اشکال مختلف سرمایه‌گذاری در سه موضوع یادشده مورد واکاوی قرار گیرد.

سرپرست فرمانداری رودسر به برگزاری نخستین جلسه نشست ستاد ساماندهی سواحل در ماه آینده اشاره و بیان کرد: در این نشست سعی خواهد شد از ظرفیت سواحل با مشارکتی که شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در این حوزه‌ها خواهند داشت این بخش را به‌خوبی فعال کنیم.

وی به وضعیت شهرستان در ایام نورز امسال در حوزه استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی اشاره کرد و گفت: با تقویت اماکن، تبلیغات محیطی و خدمات‌دهی بهتر و بهینه می‌توانیم از ظرفیت‌های مدارس به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم به‌طوری‌که در ایام نوروز امسال شهرستان از رتبه 11 سال گذشته به رتبه 9 ارتقاء یافت و این مؤید بهره‌گیری مناسب از ظرفیت بخش مدارس است.

وارسته با اشاره به‌ضرورت توجه به مقوله بوم گردی در توسعه صنعت گردشگری و تأکید مؤکد استاندار مبنی بر فعال‌سازی این حوزه تصریح کرد: مطمئناً با ظرفیت‌هایی که در این حوزه وجود دارد تلاش خواهیم کرد برخی از ظرفیت‌های منطقه ازجمله رودخانه گزافرود، آچی رود و توسعه و تقویت بازارچه سرولات که همه آن‌ها می‌تواند درروند درآمدزایی و اشتغال شهرستان کمک کند را بهبود ببخشیم.

وی از رشد 33 درصدی ورود مسافران و گردشگران در ایام نوروز در رودسر خبر داد و اظهار کرد: بیش از دو میلیون و 551 هزار و 399 نفر مسافر از سراسر کشور به این شهرستان سفر کردند و از زیبایی‌های آن بهره‌مند شدند.

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر به روند بهبود و ساماندهی در ایست بازرسی گلوگاه چابکسر اشاره کرد و افزود: با برطرف کردن برخی موانع تلاش شد در ایام نوروز مسافران و گردشگران با فراق بال به سفر خود ادامه دهند و ما هم تلاش خواهیم کرد شرایط سنتی موجود در ایستگاه بازرسی را با امکانات و تجهیزات الکترونیکی تغییر دهیم.

وی به موضوع استقبال از سرمایه‌گذاران و شرایط تسهیل در فرآیند کار آنان اشاره کرد و گفت: تلاش خواهیم کرد این‌گونه نگرش که در فرآیند کار سرمایه‌گذاران اختلال صورت گیرد با ایجاد سازوکارهای مناسب برطرف شود و این امر مستلزم همکاری و نگاه جمعی است.

 

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42659

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر