فرمانده سابق سپاه آستانه‌اشرفیه خبر داد

پرداخت بالغ‌بر 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در آستانه‌اشرفیه

فرمانده سابق سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه گفت: بالغ‌بر 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پرداخت شد که با پرداخت این میزان تعداد 100 نفر از افراد مشغول بکار و 250 مشاغل خانگی ایجاد شد.

پرداخت بالغ‌بر 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در آستانه‌اشرفیه

گیلان خبر: سرهنگ حسن فیضیان ظهر امروز در مراسم معارفه و تکریم فرمانده سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: از همه بسیجیان جان‌برکف و مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه حلالیت می‌طلبم.

وی با تقدیر از همراهی مسئولان شهرستان در همراهی برنامه‌های بسیج گفت: شورای تأمین شهرستان آستانه‌اشرفیه یکی از بهترین و همراه‌ترین شوراهای تأمین در استان گیلان بود.

فرمانده سابق سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه نوع نگاه ما بسیج را عامل وحدت و هم‌افزایی می‌داند بیان کرد: موضوعات متعددی را با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان موضوعات متعدد فرهنگی ازجمله مباحث تبیین گری و روشنگری را دنبال کردیم.

وی به مهم‌ترین اقدامات سپاه در بحث محرومیت‌زدایی و ساخت 53 واحد مسکن محرومان اشاره کرد و افزود: بالغ‌بر 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پرداخت شد که با پرداخت این میزان تعداد 100 نفر از افراد مشغول بکار و 250 مشاغل خانگی ایجاد شد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42976

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر