نماینده مردم رشت:

دولت نباید اجازه واردات کالای مشابه تولید داخلی را بدهد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در مجلس با اشاره به منع واردات کالای مشابه از سوی دولت گفت: طبق قانون دولت نباید اجازه واردات کالا و محصولی را که در داخل تولید می‌شود را بدهد.

دولت نباید اجازه واردات کالای مشابه تولید داخلی را بدهد

گیلان خبر: جبار کوچکی نژاد شامگاه شنبه با اشاره به قوانین متعدد در مجلس در راستای حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: نباید قوانین مصوب در مجلس شورای اسلامی در حد توصیه‌نامه و یا قانون باقی بماند.

وی بر لزوم تشدید نظارت‌ها بر حسن اجرای قوانین تاکید کرد و افزود: مجلس باید الزامات نظارت بر اجرای صحیح قانون را خودش به وجود بیاورد.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس با اشاره به منع واردات کالای مشابه از سوی دولت گفت: طبق قانون دولت نباید اجازه واردات کالا و محصولی را که در داخل تولید می‌شود را بدهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متأسفانه در دولت طمعی به نام واردات کالا وجود دارد اظهار کرد: مجلس باید نظارت خود بر اجرای قانون را دقیق‌تر و مستحکم‌تر در پیش بگیرد تا جلوی طمع واردات را بگیرد.

کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه می‌توان روی واردات کالا به کشور تحقیق و تفحصی نیز انجام داد خاطرنشان کرد: باید مشخص شود که چرا تعداد بی‌شماری واردات چی در کشور فعال هستند و علیرغم تولید داخل واردات نیز انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه مجلس برای حمایت از کالای داخلی باید حمایت خود را دوچندان کند تصریح کرد: مجلس باید مقتدرانه و مستقل با طرح سؤال، تذکر و استیضاح از مسئولان اجرای صحیح قوانین ازجمله اجرای قوانین مرتبط با کالای ایرانی و حمایت از آن را بخواهد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43043

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر