عضو هیئت‌رئیسه مجلس:

آل سعود خوی وهابی گری و تروریسم دارد

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به خوی وهابی گری و تروریسم آل سعود گفت: سعودی‌ها هیچ‌گاه حامی مسلمانان به‌ویژه فلسطین نبوده‌اند.

آل سعود خوی وهابی گری و تروریسم دارد

گیلان خبر: اسدالله عباسی شامگاه دوشنبه با اشاره به موضع اخیر آل سعود در خصوص به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی اظهار کرد: آل سعود باروحیه وهابی گری خود همیشه هم‌نظر با آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی است.

وی با اشاره به ارتباط نزدیک عقیدتی و سیاسی آل سعود با استکبار ازجمله آمریکا و رژیم صهیونیستی افزود: آل سعود هیچ‌گاه با مسلمانان به‌ویژه فلسطینی‌ها همراه نبوده و هرگز نیز نخواهد بود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفتار عربستان قبل از ایجاد تنش‌های منطقه‌ای و بین‌المللی گفت: تمام مواضع و رفتارهای آل سعود در مقابل کشور فلسطین به جهت حفظ منافع عربستان سعودی در جهان اسلام بوده است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفتارهای متناقض آل سعود در مواجه به فلسطین افزود: چهره زشت و کریه آل سعود به همه دنیا مشخص‌شده و همه جهان اسلام فهمیده‌اند که آن‌ها از چه خوی و خلقی برخوردار هستند.

عضو مجمع نمایندگان استان در خانه ملت با تاکید بر اینکه آل سعود خوی وهابی گری و تروریسم دارد گفت: تمام فتنه‌هایی که در منطقه دامن زده می‌شود عربستان در آن دست دارد و سران برخی از کشورهای عربی را نیز با خود همراه می‌کند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43179

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر