نماینده ولی فقیه در گیلان:

خدمت در سپاه بازنشستگی ندارد

نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر حل مشکلات پاسداران بازنشستگان گفت: در نیروهای مسلح و به خصوص سپاه پاسدران، بازنشسته نداریم.

خدمت در سپاه بازنشستگی ندارد

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسول فلاحتی صبح امروز در دیدار با سرداران و پاسداران انقلاب اسلامی در مصلا رشت با بیان اینکه در نیروهای مسلح و به‌خصوص سپاه پاسداران، بازنشسته نداریم اظهار کرد: سپاه بیشترین عمر خود در دوران انقلاب را در جنگ ظالمانه تحمیلی سپری کرد.

وی با اذعان به اینکه باید به مشکلات مردم رسیدگی شود و این از وظایف ما است افزود: بازنشستگان زمانی فعالیت درون‌سازمانی داشتند اما اکنون در جامعه هستند و از طرفی فعالیت‌های بعد بازنشستگی بیشتر می‌شود و فعالیت در جامعه نیز مستلزم تلاش بیشتر است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه شبکه‌های مجازی هرلحظه در حال تولید شبهات فراوان هستند گفت: باید والدین اطلاعات خود را بالابرده تا میدان را از دشمن بگیرند.

فلاحتی با اشاره به اینکه موفقیت‌های کشورمان در سایه قرآن و اسلام است بیان کرد: تنها منطقه‌ای از دنیا که موردحمله رسانه‌ای امپراتوری غرب قرارگرفته ایران است.

وی با بیان اینکه شیعه در دنیا عزتمند است گفت: باوجود تمام تهدیدات و هجمه‌ها، ایران اسلامی قدرتمندتر شده و این تهدیدات را پشت سر گذاشته است و نیروهای ارزشی نیز باید درصحنه حضورداشته باشند و امید را برای جوانان ایجاد  کنند.

امام‌جمعه رشت با تأکید بر تقویت  پایگاه‌های مقاومت در روستاها گفت: باید جوانان و نوجوان به مسجد رفت‌وآمد داشته باشند و تا مسجد به‌عنوان پایگاه اصلی رشد فرهنگی جوانان تبدیل شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43325

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر