فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان:

داستان سوریه باید برای همه ملت‌ها عبرت باشد

فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان با بیان اینکه داستان سوریه باید برای همه ملت‌ها عبرت باشد گفت: استکبار توسط داعش افکار زشتی را در دنیا رواج، تبلیغ و عملیاتی کردند تا بین مردم اختلاف بیندازند تا به هر قیمتی به حکومت برسند.

داستان سوریه باید برای همه ملت‌ها عبرت باشد

گیلان خبر: سردار محمدعلی حق‌بین عصر امروز در مراسم ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و شهید ابراهیم هادی با عنوان دوست آسمانی من که در دانشکده پرستاری و پیراپزشکی لنگرود برگزار شد اظهار کرد: در دنیای امروز شاهد رخدادهای بسیاری هستیم که علم و دانش که حاصل دست انسان است نمونه‌ای از این رخدادها است.

وی با بیان اینکه دنیا به این نتیجه رسیده است که باید انسان را نیز به خدمت بگیرد افزود: روزگاری نه‌چندان دور استکبار در هر کشوری که می‌خواست وارد می‌شد و در مورد وضعیت آن کشور تصمیم‌گیری می‌کرد ولی با ظهور انقلاب اسلامی معادلات استکبار به‌هم‌ریخته شد.

فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان با اشاره به اینکه انسان‌ها در هر عرصه‌ای محور هستند تصریح کرد: استکبار حدود دو دهه توسط نخبه‌های جهان برنامه‌ریزی کرد که چگونه می‌تواند به مرزهای ایران نزدیک شود که حاصل یکی از برنامه‌های آنان ایجاد داعش و گروه‌های تکفیری بود.

حق‌بین با بیان اینکه داستان سوریه باید برای همه ملت‌ها عبرت باشد بیان کرد: استکبار توسط داعش افکار زشتی را در دنیا رواج، تبلیغ و عملیاتی کردند تا بین مردم اختلاف بیندازند تا به هر قیمتی به حکومت برسند.

وی گفت: داعش بیش از شش هزار جوان دختر و پسر از جامعه دینی را شست و شوی مغزی داده و آماده انجام عملیات انتحاری کرد که در سر راه خود حتی به زنان و کودکان نیز رحم نمی‌کنند.

فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان افزود: استکبار با ایجاد کمیته‌ای به نام کمیته خطر جاری حدود 300 نفر از نخبه‌های جهان را گرد هم آورد که وظیفه آنان طراحی نقشه‌ها و عملیات روانی علیه ملت ایران است.

حق‌بین با بیان اینکه طراحی دشمن علیه ملت‌ها بسیار دقیق و برنامه‌ریزی‌شده است اظهار کرد: اگر دست دشمن از طریق جنگ نظامی به کشور برسد به هیچ‌کس رحم نمی‌کنند و ریزودرشت را بی‌رحمانه از بین می‌برند.

وی با اذعان به اینکه کشتن انسان‌ها نوعی بازی برای دشمن است تأکید کرد: دشمن همیشه در کمین است و نباید به حرف آنان اعتماد کرد و تنها رمز ماندگاری ملت ایران اتحاد و پیروی از ولایت است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43327

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر