معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد رشت خبر داد

رقابت 3600 داوطلب در حوزه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با اشاره به برگزاری هم‌زمان آزمون کارشناسی ارشد در سراسر کشور گفت: سه هزار و 600 داوطلب در حوزه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با هم به رقابت پرداختند.

رقابت 3600 داوطلب در حوزه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

گیلان خبر: محمدرضا آزاده دل صبح امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد اظهار کرد: آزمون سراسری کارشناسی ارشد در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 6 و 7 اردیبهشت‌ماه 97 به‌طور هم‌زمان در حوزه‌های آزمون در شهر رشت برگزار شد.

وی افزود: در حوزه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت نیز مانند سایر حوزه‌ها در سراسر کشور آزمون برگزار شد که تعداد سه هزار و 600 داوطلب زن در این حوزه امتحانی حضور پیدا کردند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با اشاره به زمان برگزاری آزمون صبح امروز  تصریح کرد: تعداد یک هزار و 800 داوطلب در روز پنج‌شنبه با حضور در حوزه امتحانی واحد رشت در دانشکده‌های علوم پزشکی، علوم پایه، علوم انسانی و مدیریت و حسابداری این واحد دانشگاهی مستقر و با هم به رقابت پرداختند.

آزاده دل به حضور داوطلبان در دانشگاه‌های مختلف گیلان اشاره کرد و افزود: از تعداد داوطلبان شرکت‌کننده در نوبت صبح روز جمعه، تعداد 386 نفر در دانشکده علوم پزشکی، 264 نفر در دانشکده علوم پایه، 550 نفر در دانشکده علوم انسانی و 600 نفر در دانشکده مدیریت و حسابداری حضور یافتند که در زمان تعیین‌شده به سؤالات پاسخ گفتند.

آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور به‌طور هم‌زمان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه مورخ ششم و هفتم اردیبهشت 1397 برگزار شد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43510

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر