نماینده ولی‌فقیه در گیلان:

نام بسیج و سپاه برای دشمنان دلهره‌آور است

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه نام بسیج برای مردم ایران نامی پرآوازه و پیروزی‌بخش است گفت: نام بسیج و سپاه امروزه برای دشمنان دلهره‌آور است و دشمنان متوجه قدرت سپاه پاسداران شده‌اند.

نام بسیج و سپاه برای دشمنان دلهره‌آور است

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسول فلاحتی صبح امروز در دیدار با نماینده‌های ولی‌فقیه و شورای نمایندگی ولی‌فقیه سپاه و روحانیون تربیت و آموزش بسیج در مصلا رشت با بیان اینکه پاسداران در ادوار مختلف تاریخ سرهای خود را برای درخت تنومند انقلاب داده‌اند اظهار کرد: در پیروزی‌های دفاع مقدس، پاسداران و بسیجیان نقش فراوانی داشتند.

وی با اشاره به اینکه نام بسیج برای مردم ایران نامی پرآوازه و پیروزی‌بخش است افزود: نام بسیج و سپاه امروزه برای دشمنان دلهره‌آور است و دشمنان متوجه قدرت سپاه پاسداران شده‌اند.

نماینده فقیه در گیلان با بیان اینکه بسیج در دل مردم است گفت: سپاه نیز در دوران دفاع مقدس از دل بسیج بیرون آمد و ارزش‌های انقلاب را بسیج با پشتوانه مردم نگه‌داشته است.

فلاحتی با اشاره به اینکه برای بسیجیان باید در دو عرصه روح و تن کارکرد گفت: فعالیت در عرصه روح به‌منزله مسائل فکری، آموزشی و پرورش است و آموزش نکات نظامی نیز باید جزو برنامه‌های اصلی باشد.

وی با تأکید بر اینکه ما دیگر در هیچ برجامی شرکت نخواهیم کرد بیان کرد: مسئولان ما در این مذاکرات دشمنان را شناختند و متوجه شدند که دشمنان ما در هیچ کجای دنیا قابل‌اعتماد نیستند.

امام‌جمعه رشت با اشاره به اینکه کشور ما روزبه‌روز در حال قدرتمند شدن است گفت: دشمنان همیشه در حال کاربر علیه انقلاب هستند اما ما به قدرتی رسیدیم که آن‌ها هیچ کاری نمی‌توانند بکنند و مردم نیز همیشه درصحنه هستند و هیچ موقع انقلاب را تنها نگذاشته‌اند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43517

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر