رئیس شورای استان گیلان:

تعرفه نظام‌مهندسی به‌صورت نجومی افزایش‌یافته است

رئیس شورای استان گیلان یکی از دغدغه‌های استان را تعرفه نظام‌مهندسی دانست و گفت: افزایش نجومی تعرفه‌ها مردم را نگران کرده و مانع ساخت‌وساز قانونی آن‌ها می‌شود.

تعرفه نظام‌مهندسی به‌صورت نجومی افزایش‌یافته است

گیلان خبر: حامد عبداللهی صبح امروز در همایش روز ملی شوراها در سالن الغدیر استانداری گیلان با گرامیداشت ۹ اردیبهشت روز بزرگداشت شوراها اظهار کرد: در قانون اساسی در هشت اصل به‌صراحت به جایگاه شورا اشاره‌شده اما متأسفانه در این سال‌ها شاهد جایگاه ویژه برای آن نیستیم.

وی با بیان اینکه در دورترین نقاط روستاها در حوزه گردشگری و بوم گردی خدمات قابل‌توجهی صورت می‌گیرد تصریح کرد: انتخاب نمایندگان شورا و انتخاب اعضای کمیسیون، حسابرس، ملاقات با استاندار و مجمع نمایندگان، پیگیری مستمر بازنگری اصلاح شوراها، فعال بودن دبیرخانه شهرهای استان، گیلان از کارهای انجام‌شده شش‌ماهه شوراهای شهر و روستا استان گیلان است.

رئیس شورای استان گیلان با اشاره به تغییر 70 درصد از اعضای شوراها در دوره پنج گفت: جوان‌گرایی، تخصص گرایی، حضور بیشتر بانوان و نخبگان در انتخابات شورای شهر و روستاها از ویژگی‌های دوره پنجم شوراها است که نشان از تحول در استان است.

عبداللهی با اشاره به تردد خودروهای منطقه آزاد در محدودیت است بیان کرد: انتظار می‌رود که ظرفیت تردد خودروهای منطقه آزاد افزایش پیدا کند.

وی یکی از دغدغه‌های استان را تعرفه نظام‌مهندسی دانست و افزود: افزایش نجومی تعرفه‌ها مردم را نگران کرده و مانع ساخت‌وساز قانونی آن‌ها می‌شود.

رئیس شورای استان گیلان با اشاره به شبکه‌های فرسوده خدمت‌رسانی به مردم گفت: یکی از دغدغه‌های مردم بازنگری طرح هادی است که موج رفاه حال روستائیان بوده و امیدواریم به‌زودی محقق شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43560

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر