رئیس هیأت عالی نظارت دانشگاه آزاد اسلامی در شمال کشور:

استان گیلان در تولید فکر و علم پیشتاز است

رئیس هیأت عالی نظارت دانشگاه آزاد اسلامی در شمال کشور با بیان اینکه استان گیلان در تولید فکر و علم پیشتاز است گفت: استان گیلان با سابقه بسیار تاریخی و درخشان فرهنگی به‌عنوان یکی از استان‌های کشور با آمار جمعیت تحصیل‌کرده بالا می‌تواند در تولید علم در ایران ثمربخش باشد.

استان گیلان در تولید فکر و علم پیشتاز است

گیلان خبر: رسول خدابخش شامگاه سه‌شنبه در نشست با رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت اظهار کرد: هیأت عالی نظارت در دانشگاه آزاد اسلامی باهدف اجرای دقیق بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌ها در واحدهای دانشگاه تشکیل شد.

وی با اشاره به اینکه هیأت عالی نظارت در دانشگاه آزاد اسلامی بازویی در کنار مسئولین دانشگاه در جهت ارائه راهکارهای مناسب در برون‌رفت از مشکلات موجود است گفت: ارائه راهکارها برای ارتقای کیفیت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی از دیگر برنامه‌های هیأت عالی نظارت در دانشگاه آزاد اسلامی است.

  رئیس هیأت عالی نظارت در منطقه دو دانشگاه آزاد اسلامی کشور با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب اسلامی است افزود: دانشگاه آزاد اسلامی با کمک یک‌میلیونی حضرت امام (ره) و  باهدف آموزش فرزندان این مرزوبوم و خدمت به آموزش عالی جمهوری اسلامی تأسیس شد و امروز مدیران و فرهیختگان بسیاری از فارغ‌التحصیلان این مرکز علمی است.

خدابخش با تأکید بر اینکه ما باید تلاش کنیم تا باعث ارتقای هر چه بیشتر کیفیت در زمینه‌های مختلف فرهنگی، پژوهشی و آموزشی شویم بیان کرد: تحقق اهداف دانشگاه آزاد جز با همدلی، یکسویی، استفاده از توان علمی و تجربه نخبگان این منطقه امکان‌پذیر نیست و باید میراث گذشتگان را که به‌عنوان امانتی گران‌بها در دستان ماست، حفظ و در جهت حفاظت از آن کوشا باشیم.

 رئیس هیأت عالی نظارت در منطقه دو دانشگاه آزاد اسلامی کشور  با اشاره به اینکه دانشگاه به‌عنوان بزرگ‌ترین و بهترین محل خدمت در جامعه اسلامی است تصریح کرد: استان گیلان با سابقه بسیار تاریخی و درخشان فرهنگی به‌عنوان یکی از استان‌های کشور با آمار جمعیت تحصیل‌کرده بالا می‌تواند در تولید علم در ایران ثمربخش باشد و انتظار ما از مسئولین این استان تولید دانش و تولید علم است چراکه استان گیلان در تولید فکر و علم پیشتاز است.

 

پس از پایان نشست رئیس هیأت عالی نظارت در منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامی کشور با بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، با حضور در مزار شهدای گمنام این واحد دانشگاهی، با آرمان‌های شهدای گران‌قدر تجدید میثاق کردند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43622

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر