امام‌جمعه لنگرود:

مقامات ایران دیگر درباره برجام مذاکره نمی کنند

امام‌جمعه لنگرود با اشاره به تمایل اروپاییان برای راضی کردن ترامپ برای ماندن در برجام گفت: مقامات ایران دیگر هیچ مذاکره‌ای درباره برجام نخواهند کرد.

مقامات ایران دیگر درباره برجام مذاکره نمی کنند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان لنگرود با گرامیداشت هفته معلم اظهار کرد: مقام معلم به دلیل تأثیری است که در رشد و تعالی جامعه دارد، بسیار ارزشمند بوده چراکه معلمان تمدن ساز و آینده‌سازان کشور هستند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت برجام گفت: 22 اردیبهشت ترامپ درباره پایبند بودن یا نبودن به برجام رأی نهایی خود را اعلام می‌کند که به نظر می‌رسد نظر او خروج از برجام است.

 امام‌جمعه لنگرود با اشاره به تمایل اروپاییان برای راضی کردن آمریکا به ماندن در برجام بیان کرد: اروپا نیز به دنبال راضی کردن آمریکا برای ماندن در برجام به‌شرط مذاکرات بعدی در زمینه‌های موشکی با ایران است که مقامات ایران نیز بارها اعلام کردند که درباره برجام هیچ مذاکره دیگری انجام نمی‌شود.

سلیمانی با تأکید بر اینکه مسئولین درباره بعد از برجام باید هم‌صدا و متحد باشند تصریح کرد: مسئولین اعلام کردند که در صورت خروج آمریکا و اروپایی‌ها از برجام، سریعاً فعالیت‌های خود را آغاز می‌کنند و باید با برنامه‌ریزی درست مانند زمان تائید برجام در کمتر از 20 دقیقه تصمیم مناسبی برای کشور بگیرند.

خطیب جمعه لنگرود گفت: ایران باید توسط هم‌پیمانانش به اقدام نابخردانه آمریکا و همراهانش اقدام متقابلی انجام دهد که واردات از آن کشورها یکی از راه‌ها می‌تواند باشد.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا به دنبال سست کردن پایه‌های اقتصادی ایران است تصریح کرد: تنها راه مقابله با فتنه‌های اقتصادی آمریکا علیه ایران حمایت از تولید داخلی است که این چرخه حمایت از کالا و کارگر ایرانی موجب رشد صنعت کشور خواهد شد.

سلیمانی با بیان اینکه امام خامنه‌ای در جلسه با اعضای هیئت دولت در چند سال پیش، دولت را بزرگ‌ترین مصرف‌کننده کالای خارجی اعلام کرد و گفت: امروز تنفر استفاده از کالای قاچاق بین مردم و مسئولین وجود ندارد و علی بر مبارزه با قاچاق باید زمینه عدم استفاده از آن نیز ترویج داده شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43662

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر