عضو کمیسیون کشاورزی خبر داد

حذف دریافت مالیات بر ارزش‌افزوده از کارخانه‌های شالی‌کوبی

عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس شورای اسلامی از حذف دریافت مالیات بر ارزش‌افزوده از کارخانه‌های شالی‌کوبی خبر داد و گفت: در راستای خدمات عمرانی به 23 روستای محدوده منطقه آزاد، شش میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی اختصاص‌یافته است.

حذف دریافت مالیات بر ارزش‌افزوده از کارخانه‌های شالی‌کوبی

گیلان خبر: محمدصادق حسنی با تشکر از رئیس سازمان امور مالیاتی کشور مبنی بر همکاری ویژه این سازمان حذف دریافت مالیات بر ارزش‌افزوده از شالی‌کوبی‌ها اظهار کرد: سازمان امور مالیاتی کشور نباید به بهانه خریدوفروش شلتوک یا برنج در کارخانه‌ها از آن‌ها مالیات دریافت کند.

وی با اشاره به مصوبه قانونی درباره منع دریافت مالیات بر ارزش‌افزوده از شالی‌کوبی‌ها افزود: کارخانه‌داران هیچ مبلغ یا سودی در این خصوص نمی‌برند و تنها ممکن است خرید و یا فروش شلتوک و برنج در آن‌ها صورت گیرد.

عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک دهیاران و شوراهای 23 روستای محدوده منطقه آزاد با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد در جهت رفع موانع عمرانی و خدماتی خبر داد و گفت: با همکاری مدیرعامل و مساعده ویژه اعتبار 10 تا 15 میلیون تومانی به دهیاری‌های محدوده منطقه آزاد اختصاص‌یافته است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فقدان بیل مکانیکی برای لایه روبی انهار از عمده مشکلات روستاهای محدوده منطقه آزاد بود اظهار کرد: منطقه آزاد چند دستگاه بیل مکانیکی برای لایه روبی انهار اختصاص داده که موجب خرسندی مردم منطقه شده است.

حسنی از رقم قابل‌توجه اعتباری برای پیگیری پروژه‌های عمرانی در روستاهای محدوده منطقه آزاد خبر داد و گفت: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد شش میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار برای پروژه عمرانی با تائید و نظر شورای، دهیار و بخشداران در 23 روستاهای محدوده اختصاص داده که مردم ازاین‌رو نیز خوشحال‌اند و ما هم از اقدامات آن‌ها تشکر می‌کنیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43715

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر