با ارائه آمار از سوی فدراسیون هندبال:

عملکرد ضعیف هیات هندبال گیلان در سال 96

بر اساس ارزیابی انجام‌گرفته توسط فدراسیون هندبال، هیات هندبال استان گیلان در سال 96 با عملکردی ضعیف در جایگاه بیست و هشتم در میان هیات های هندبال سراسر کشور قرار گرفت.

عملکرد ضعیف هیات هندبال گیلان در سال 96

گیلان خبر: فدراسیون هندبال با ارائه آماری، از عملکرد هیات های هندبال سراسر کشور در سال96 رونمایی کرد که هیات هندبال گیلان با کسب 513 امتیاز در مکان بیست و هشتم جای گرفت.

فدراسیون هندبال برای ارزیابی هیات های سی‌ویک گانه هندبال استان‌های کشور، شاخص‌هایی نظیر برگزاری مسابقات در ردهای مختلف ، شرکت تیم‌های استان در مسابقات مختلف سنی و جنسی ، برگزاری کلاس‌های آموزشی در بخش‌های مختلف مربیگری ، داوری و استعدادیابی را ملاک قرار داده است.

در این ارزیابی، استان‌های اصفهان با 962 امتیاز، فارس با 951 امتیاز و خوزستان با 830 امتیاز به ترتیب در مکان‌های اول تا سوم جای گرفتند و تنها سه استان البرز با 501 امتیاز، همدان با 452 امتیاز و خراسان شمالی با 450 امتیاز پایین‌تر از گیلان قرار گرفتند.

هیات هندبال استان گیلان در سال 95 با کسب 461 امتیاز در مکان سی‌ام استان‌های کشور جای گرفته بود و در سال 96 باوجود دو پله صعود، همچنان از استان‌های ضعیف کشور به شمار می‌رود.

 

منبع: فارس

 

کد مطلب: 43726

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر