رئیس مجمع نمایندگان گیلان:

تجهیز واحدهای آموزشی گیلان به سیستم آموزشی روز ضرورت

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با بیان اینکه زیرساخت‌های ارتباطاتی و فناوری اطلاعات گیلان متناسب با جمعیت شناور در آن نیست بر ضرورت تجهیز واحدهای آموزشی گیلان به سیستم آموزشی روز تأکید کرد.

تجهیز واحدهای آموزشی گیلان به سیستم آموزشی روز ضرورت

گیلان خبر: جبار کوچکی نژاد صبح امروز در کمیته تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان اظهار کرد: در جلسه رأی اعتماد به جهرمی با تردید به وی رأی داده‌ایم اما تا امروز وزیر ارتباطات خوب درخشیده و نگاه مثبت برای دهه شستی‌ها فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه ارتباطان در عصر کنونی بسیار خطیر است افزود: اگر بتوانیم دولت الکترونیکی که نسبت به آن وعده داده‌شده عمل کنیم بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با اشاره به نوسانات ارز اخیر گفت: اگر شبکه ارتباطاتی کشور و دولت الکترونیک به‌صورت کامل و بی‌نقص بود مشکلاتی در خروج ارز نداشتیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه وزارت خانه ارتباطات می‌تواند زیرساخت‌های ارتباطاتی را در گیلان بیشتر فراهم کند تصریح کرد: استان گیلان در فصل اوقات فراغت جمعیتی حدود شش‌میلیونی دارد و در گزارش دهی و ارائه خدمات باید جمیعت این استان واقعی دیده شود.

کوچکی نژاد با تأکید بر اینکه زیرساخت‌های ارتباطاتی و فناوری اطلاعات در استان گیلان متناسب با جمعیت شناور در آن نیست گفت: با توجه به اینکه بستر تمامی فعالیت‌های ارتباطاتی در عصر کنونی در بستر فیبر نوری است اما گیلان در این صنعت نسبت به کشور عقب است.

وی در خانه ملت با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب در مرکز تعلیم معلم بیان کرد: حضور رهبر معظم انقلاب در مراکز تعلیم تربیت نشان می‌دهد آموزش‌وپرورش رکن اصلی کشور است.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه در قانون برنامه بودجه بر هوشمند سازی مدرس تأکید شده گفت: حدود پنج هزار واحد آموزشی در گیلان وجود دارد که لازم است دولت در راستای تجهیز مدارس به سیستم آموزشی روز اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43852

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر