تجمع هواداران سپیدروددراعتراض به عملکردمالک باشگاه سپیدرود

بیش از 300 هوادار معترض سپیدرود رشت صبح امروز (یکشنبه) با تجمع مقابل هیات فوتبال گیلان، اعتراض خود نسبت به عملکرد مالک باشگاه سپیدرود را به گوش مسئولین هیات فوتبال گیلان و اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان رساندند.

تجمع هواداران سپیدروددراعتراض به عملکردمالک باشگاه سپیدرود

گیلان خبر: بیش از 300 هوادار سپیدرود رشت صبح امروز (یکشنبه) در اعتراض به عملکرد جواد تن زاده مقابل هیات فوتبال گیلان تجمع کردند و خواستار روشن شدن وضعیت مالکیت این باشگاه مردمی شدند.

هواداران با شعارهای تندی نظیر «تن زاده حیا کن سپیدرود را رها کن» خواستار تغییر مالکیت باشگاه سپیدرود رشت و بازگشت علی کریمی به سپیدرود شدند.

 

با شدت گرفتن اعتراضات هواداران، تنی چند از آن‌ها به نمایندگی از خیل عظیم معترضین به ملاقات نعمت پور در ساختمان حراست اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان رفتند که مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان استان با دعوت به آرامش هواداران قول پیگیری وضعیت مالکیتی باشگاه را داد؛ در اواسط جلسه، الماس خاله و مؤمنی رئیس و نائب رئیس هیات فوتبال گیلان با حضور در جمع نمایندگان هواداران معترض، به آن‌ها قول تعیین وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود رشت تا آخر هفته را دادند.

پس از پایان جلسه نمایندگان هواداران و مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، جلسه دیگری در اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان با حضور نعمت پور، الماس خاله و مؤمنی آغاز شد.

به دلیل درگیری هواداران و شعارهای تند علیه مالک، مأموران حراست اداره کل ورزش و جوانان آنها را به محوطه مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت هدایت کردند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43912

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر