امام‌جمعه رودسر:

رعایت حرمت ماه رمضان و پرهیز از هنجارشکنی ضروری است

امام‌جمعه رودسر با تأکید بر ضرورت رعایت حرمت ماه مبارک رمضان و پرهیز از هنجارشکنی گفت: رعایت حرمت این ماه یک وظیفه شرعی و اعتقادی است و افرادی که به هر دلیلی نمی‌توانند روزه‌بگیرند نباید درملأعام مبادرت به روزه‌خواری کنند.

رعایت حرمت ماه رمضان و پرهیز از هنجارشکنی ضروری است

گیلان خبر: حجت‌الاسلام تقی روحانی در آیین عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه این شهر با گرامیداشت حلول ماه مبارک رمضان و دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: ماه پرفضیلت رمضان و سختی عبادات در این ماه وسیله‌ای بوده برای کسب تقوا و رسیدن انسان به معراج است.

وی خطاب به نمازگزاران برای کسب فیوضات ماه رمضان با عبادت و بندگی افزود: حب دنیا یکی از موانع رسیدن انسان به معراج است باید در این ماه پرفضیلت با توبه از گناهان و تمرین انجام اعمال نیک تلاش کنیم تا از نفس اماره آزاد و اسیر آن نشویم.

امام‌جمعه رودسر با تأکید بر ضرورت رعایت حرمت ماه مبارک رمضان و پرهیز از هنجارشکنی تصریح کرد: رعایت حرمت این ماه یک وظیفه شرعی و اعتقادی است و افرادی که به هر دلیلی نمی‌توانند روزه‌بگیرند نباید درملأعام مبادرت به روزه‌خواری کنند و حرمت این ماه را بشکنند تذکر لسانی در این مواقع بر همگان ضروری است.

وی با اشاره به سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر گفت: قدرت خداوند بود که موجب شد تا رزمندگان بتوانند با مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن بعثی خرمشهر را آزاد کنند.

روحانی با اشاره به عهدشکنی رئیس‌جمهور آمریکا در مذاکرات برجام تصریح کرد: سربازان جبهه دیپلماسی ما به اروپا هم خوش‌بین نباشند زیرا آن‌ها هم حرف‌های دوپهلو می‌زنند و می‌خواهند ما را خلع سلاح کنند و بدانند که ما هیچ‌گاه خلع سلاح نخواهیم شد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44028

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر