امام‌جمعه آستارا:

پرونده مذاکرات مربوط به برجام بسته شده است

امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه برجام به‌هیچ‌عنوان قابل‌مذاکره نیست و پرونده مذاکرات مربوط به برجام بسته شده است گفت: اگر مسئولین مذاکره‌کننده برجام به توصیه‌ها و شرایط مقام معظم رهبری عمل می‌کردند کار به اینجا نمی‌کشید.

پرونده مذاکرات مربوط به برجام بسته شده است

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا امروز در خطبه‌های عبادی‌ سیاسی نماز جمعه این هفته با بیان اینکه تقوا در ماه مبارک رمضان مراقبت از چشم، گوش و دیگر اعضای بدن است اظهار کرد: رمضان ماه قرآن است و در این ماه مجالس ترتیل، قرائت و تفسیر قرآن نباید فراموش شود.

خطیب جمعه آستارا با اشاره اینکه روزهای بسیار سخت و غم‌باری در فلسطین اشغالی در جریان است و امت‌های اسلامی نسبت به اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی و آمریکا در حال راهپیمایی و اعتراض هستند بیان کرد: مسأله فلسطین مهم‌ترین و اصلی‌ترین دغدغه جهان اسلام است. 

امام‌جمعه آستارا بابیان اینکه سران خیلی از کشورهای عربی سکوت کرده و خود را به خواب غفلت زده‌اند گفت: رژیم منحوس آل‌سعود در حال دم‌تکان‌دادن به رژیم کودک‌کش صهیونیستی بوده و با این دم‌تکان‌دادن‌ها راه به جایی نمی‌برد. 

وی با اشاره به اینکه در ماجرای فلسطین انتظاری از جوامع حقوق بشری نداریم، زیرا در دنیا حقوق بشری وجود ندارد تصریح کرد: آمریکایی‌ها، انگلیسی‌ها و فرانسوی‌ها که ادعای حقوق بشر دارند، ناقضان بزرگ حقوق بشر بوده و در قبال کشتار بی‌رحمانه مردم فلسطین سکوت کرده و از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند. 

حافظ‌نیا بابیان اینکه در آستانه سال‌روز آزادسازی خرمشهر قرار داریم و آزادسازی خرمشهر با معادلات نظامی جور درنمی‌آمد گفت: به مناسب فرارسیدن سال‌روز آزادسازی خرمشهر یک برنامه شهرستانی با حضور رزمندگان حاضر در عملیات آزادسازی خرمشهر در سطح شهرستان برگزار می‌شود. 

خطیب جمعه آستارا با اذعان به اینکه امیدواریم دولت‌مردان ایران در ماجرای برجام بتوانند تضمینی از اروپایی‌ها بگیرند بیان کرد: مقام معظم رهبری روی تعهدات و تضامین اروپایی‌ها در ماجرای برجام خوش‌بین نیستند، زیرا اروپایی‌ها بدون اجازه کدخدا آب هم نمی‌خورند. 

امام‌جمعه آستارا با تأکید براینکه اروپایی‌ها نیز مانند آمریکایی‌ها در حال بازی دادن ایران بوده و با این کار می‌خواهند پیشرفت هسته‌ای ایران را کند کنند افزود: برخی از شرکت‌های اروپایی نظیر توتال در حال شیطنت بوده و آمریکایی‌ها به طرق مختلف می‌خواهند به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند. 

وی با اشاره به اینکه خط‌قرمزهای مشخص‌شده از سوی مقام معظم رهبری در ماجرای برجام و اعتماد واهی به آمریکایی‌ها توسط دولت‌مردان ایران جدی گرفته نشد خاطرنشان کرد: اگر دولت‌مردان ایران و مسئولین مذاکره‌کننده برجام به توصیه‌ها و شرایط مقام معظم رهبری عمل می‌کردند کار به اینجا نمی‌کشید. 

حافظ‌نیا با تأکید براینکه برجام به‌هیچ‌عنوان قابل‌مذاکره نیست و پرونده مذاکرات مربوط به برجام بسته شده است تصریح کرد: دولت‌مردان ایران دم از مذاکره با اروپایی‌ها می‌زنند و اگر این مذاکرات سر افزایش توان موشکی کشور باشد باید بدانند که افزایش توان موشکی ایران اسلامی قابل‌مذاکره نیست. 


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44029

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر