امام‌جمعه رودسر:

ملت ایران عزت و شرف خود را معامله نمی‌کنند

امام‌جمعه رودسر خطاب به مسئولان کشور و رعایت شروط رهبر معظم انقلاب در خصوص برجام برای حفظ عزت و شرف ملت ایران گفت: ملت ما محکم در مقابل استکبار ایستاده‌و عزت و شرف خود را معامله نمی‌کنند.

ملت ایران عزت و شرف خود را معامله نمی‌کنند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقی روحانی در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: روزه گرفتن در ماه مبارک رمضان و تحمل گرسنگی و تشنگی برای این است که گناه نکنیم بلکه به تقوا برسیم.

وی با تسلیت رحلت جان‌گداز بانوی بزرگ اسلام حضرت خدیجه (س) افزود: این بانوی بزرگ همه وجودش را گذاشت تا رسالت الهی ترویج و تبلیغ شود و از همه خطبا و هیئت‌امنای مساجد خواست تا حق این بانوی اسلام را به‌خوبی ادا کنند.

امام‌جمعه رودسر با گرامیداشت سوم خرداد سالروز  آزادسازی خرمشهر  تصریح کرد: در عملیات بیت‌المقدس و حماسه فتح خرمشهر رزمندگان اسلام توانستند با رشادت، ایثار، مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن بعثی عراق که از سوی استکبار و بیش از 40 کشور دنیا حمایت می‌شد به پیروزی برسند و خرمشهر را آزاد کنند.

وی با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بیان کرد: از راویان بیت‌المقدس می‌خواهم تا حرف‌های آن عملیات را در سینه نگه ندارند و بیان کنند تا همه بدانند که چگونه رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس توانستند با دست خالی و قدرت ایمان در مقابل دشمنان مقاومت کند و معادلات نظام سلطه را بهم بریزند و به پیروزی برسند.

روحانی با اذعان به اینکه امام (ره) به همه فهماند تنها راه پیروزی مقاومت است گفت: مسئولان بدانند دشمن قابل‌اعتماد نبوده و نظام سلطه مذاکره پذیر نیست حرف اول و آخر را مقاومت می‌زند.

وی با اشاره به توهین وزیر امور خارجه آمریکا به ملت ایران افزود: ملت ایران 40 سال است که شما را له کرده و از این به بعد هم له خواهد کرد.

امام‌جمعه رودسر خطاب به مسئولان کشور و رعایت شروط رهبر معظم انقلاب در خصوص برجام برای حفظ عزت و شرف ملت ایران تصریح کرد: فریاد ملت ما مرگ بر آمریکا و هیهات من الذله است ما پیرو آقایمان حسین (ع) هستیم محکم ایستاده‌ایم و عزت و شرف خود را معامله نمی‌کنیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44177

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر