امام‌جمعه رودسر:

امروز فریادامام (ره) بر نظام سلطه از لسان رهبری شنیده می‌شود

امام‌جمعه رودسر با اشاره به اینکه امروز خروش و فریاد امام (ره) را بر سر نظام سلطه از لسان مقام معظم رهبری شنیده می‌شود و تفاوتی نکرده است گفت: نهضت انقلاب اسلامی بدون نام امام خمینی (ره) شناخته‌شده نیست و ملت ما محکم پشت ولایت‌فقیه ایستاده‌اند.

امروز فریادامام (ره) بر نظام سلطه از لسان رهبری شنیده می‌شود

گیلان خبر: حجت‌الاسلام تقی روحانی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد:  همه ما باید تلاش کنیم تا تقوا را در شب‌های قدر به دست آوریم که نیاز به خودسازی دارد و کسب تقوا و غلبه بر شیطان‌های درون به‌آسانی میسر نمی‌شود و این تصمیم و اراده را از ماه مبارک رمضان باید بگیریم.

وی با اشاره به لزوم هر چه سریع‌تر ساخت مسجد گلزار شهدای رودسر تأکید کرد و افزود: جنایتکاران ضدانقلاب با آتش زدن این مسجد لکه ننگی در این شهر از خود به‌جا گذاشتند و اهتمام همه مسئولان و مردم برای پاک کردن هر چه سریع‌تر این لکه ننگ ضروری است.

امام‌جمعه رودسر ساخت خانه خدا و احترام به اهل قبور را اولویت اول شهرستان خواند و تصریح کرد: مسئولان برای ساخت این مسجد جدی هستند و اگر افرادی به بهانه‌های واهی کارشکنی کنند برخورد می‌کنیم و بهانه‌تراشی درواقع مانع‌تراشی برای خانه خداست.

وی با اشاره به‌قرار گرفتن در هفته ایتام و اطعام نیازمندان گفت: ماه رمضان فرصت مناسبی برای کمک به نیازمندان بوده و ما به تبعیت از مولایمان علی (ع) باید مستمندان و نیازمندان را موردحمایت قرار دهیم.

روحانی با تسلیت رحلت امام خمینی (ره) و حادثه تلخ قیام خونین 15 خرداد بیان کرد: شهدای 15 خرداد در زمان خفقان طاغوت سینه سپر کردند و از ولایت و امامت با خونشان پاسداری کردند و ما باید ادامه‌دهندگان راه شهدا و امام (ره) باشیم.

وی با اشاره به اینکه امروز خروش و فریاد امام (ره) را بر سر نظام سلطه از لسان مقام معظم رهبری شنیده می‌شود و تفاوتی نکرده است خاطرنشان کرد: نهضت انقلاب اسلامی بدون نام امام خمینی (ره) شناخته‌شده نیست و ملت ما محکم پشت ولایت‌فقیه ایستاده‌اند و همان‌گونه که امام (ره) را حمایت کردند از رهبری پشتیبانی می‌کنند.

خطیب جمعه رودسر با تأکید بر اینکه وصیت‌نامه سیاسی الهی امام سرمشق ملت ماست و باید در جامعه تبیین شود افزود: تأکید امام (ره) وحدت کلمه و دوری از اختلافات بود زیرا دشمن با استفاده از اختلافات واردشده و به انقلاب لطمه وارد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه امروز ملت ایران یده واحده کنار هم ایستاده‌اند گفت: دشمن اصلی انقلاب و ملت ایران شیطان بزرگ آمریکاست و در روز جهانی قدس ملت ما هر چه فریاد دارند بر سر آمریکا و خلف ناصالح آن اسرائیل فرومی‌ریزند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44318

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر