امام‌جمعه اسالم:

سطح توقعات هنرمندان از رئیس‌جمهور خیلی پایین است

امام‌جمعه اسالم با اشاره به اینکه سطح توقعات هنرمندان از رئیس‌جمهور خیلی پایین است گفت: متأسفانه عده‌ای عامدانه و یا جاهلانه در حال ترویج و عادی‌سازی فساد جنسی در کشور هستند.

سطح توقعات هنرمندان از رئیس‌جمهور خیلی پایین است

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین اصغر جدایی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان اسالم با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با جوانان اظهار کرد: رهبری در جلسه سه‌ساعته با جوانان و دانشجویان بعد از استماع انتقادات و گله‌های دانشجویان، نکاتی را بیان فرمودند که نشان از توجه عمیق رهبری به مسائل کشور دارد.

وی با بیان اینکه رهبری کار بر روی آرمان‌ها و مطالبه گری را از نیازهای مبرم جامعه امروز دانستند افزود: اگر این تهاجم وسیع و پرحجم ضدانقلاب به افکار عمومی، با روشنگری و مطالبه گری آرمان‌های روبرو نشود، قطعاً ویرانگر خواهد بود.

امام‌جمعه اسالم با اشاره به مراسم افطاری رئیس‌جمهور با هنرمندان گفت: طبق معمول هنرمندان فرصتی برای بیان دغدغه‌ها و مشکلات خودشان و حتی مشکلات کشور داشتند و باید به این توجه کرد که نوع بیان و محتوای سخن، بیانگر میزان عمق نگری و فرهیختگی و بصیرت هر فردی هست.

جدایی با بیان اینکه بعضی از بازیگران ما، در نوع اندیشه متأسفانه به قهقرا می‌روند و از محتوای دینی و مذهبی، شدیداً تهی شده‌اند تصریح کرد: بعضی از بازیگران از محبوبیت خودشان، سوءاستفاده می‌کنند، قرار نیست هرکسی که اندکی به شهرت و محبوبیت رسیده، افکار انحرافی و باطل و غرب پرستانه خودش را به جامعه تزریق کند.

وی خاطرنشان کرد: ما به هنرمندان احترام می‌گذاریم، اما انتظار داریم آن‌ها هم به آرمان‌های انقلاب، اسلام و مردم مؤمن و ولایت مدار و شهید ترور احترام بگذارند.

خطیب جمعه اسالم با اذعان به اینکه وقتی کسی الگو می‌شود نباید ضد ارزش‌ها را ترویج کند بیان کرد: عده‌ای از هنرپیشه‌های کشور با نوع پوشش غیر اسلامی، برای جامعه مشکلات فراوانی ایجاد کرده‌اند که جبران‌ناپذیر است و باید توجه داشته باشند که نباید فرهنگ بیگانه و منحط و کثیف غربی را ترویج کنند.

جدایی با اشاره به اینکه سطح توقعات هنرمندان از رئیس‌جمهور خیلی پایین است گفت: متأسفانه عده‌ای عامدانه و یا جاهلانه در حال ترویج و عادی‌سازی فساد جنسی در کشور هستند.

وی افزود: درحالی‌که در کشور با معضلات بزرگی نظیر فقر، بیکاری، فساد و غیره داریم چرا باید در فضاهای مجازی، این امور و این دغدغه‌ها مطرح نباشد و بجای آن، یک روز یک جسد مومیایی و یک روز یک هنرپیشه مرحوم شده مطرح باشد؟

امام‌جمعه اسالم با اشاره به 14 خرداد سالروز رحلت امام خمینی (ره) اظهار کرد: امروز عده‌ای اجیرشده‌اند تا در فضای مجازی، شبانه‌روز به امام راحل  و آرمان و ارزش‌های اسلامی و انقلابی ما، فحش و ناسزا بگویند.

جدایی با بیان اینکه امروز امام راحل در مظلومیت خاصی قرارگرفته‌اند خاطرنشان کرد: امروز کسانی که روح طاغوت در وجود نحسشان زنده شده است به مبارزه با امام و آرمان‌های امام بر خواسته‌اند.

وی با اذعان به اینکه دشمنان امام راحل، امروز احیاگران مظاهر طاغوت هستند بیان کرد: نگذارید دوباره طاغوتیان، با عَلَم کردن مشکلات کشور، بار دیگر بر اوضاع مملکت مسلّط بشوند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44320

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر