امام‌جمعه تالش:

برخی‌ها از گفتن شعار "مرگ بر آمریکا" پرهیز می‌کنند

امام‌جمعه تالش گفت: آمریکا امروز با رئیس‌جمهوری خودخواه، علناً بر طبل مخالفت با ایران اسلامی می‌کوبد و چیزی هم برای پنهان کردن ندارد اما تعدادی افراد از گفتن شعار «مرگ بر آمریکا» پرهیز می‌کنند و این کشور را دوست مردم ایران می‌دانند.

برخی‌ها از گفتن شعار "مرگ بر آمریکا" پرهیز می‌کنند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدامین نقدی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهرستان با بیان تاریخ پرفرازونشیب انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: بنی‌صدر به‌عنوان اولین نخستین رئیس‌جمهور ایران در مسیر الهی و اهداف انقلاب گام برنمی‌داشت و با عدم پیروی از فرمان‌ها امام خمینی (ره) افراد منحرف و تحصیل‌کردگان خارج از کشور را بر جوانان مؤمن و انقلابی ترجیح می‌داد. 

وی با اشاره التهاب‌های سیاسی، ورود جریان منافقین به جریان سیاسی کشور افزود: بنی‌صدر اوضاع کشور را به‌سوی آشوب کشاند و در ابتدای جنگ با صدور دستورات نابخردانه در مقام فرماندهی کل قوا، زمینه سقوط بسیاری از شهرها و روستاهای مرزی را فراهم کرد که بافرمان امام خمینی، بنی‌صدر به دلیل انحراف از مبانی اسلام و قانون برکنار شد و  سر آخر بالباس زنانه از کشور گریخت. 

امام‌جمعه تالش با اشاره به خوش‌باوری برخی جریان‌ها در مقابل دشمنی مستمر ایالات‌متحده آمریکا با کشورمان بیان کرد: آمریکا امروز با رئیس‌جمهوری خودخواه، علناً بر طبل مخالفت با ایران اسلامی می‌کوبد و چیزی هم برای پنهان کردن ندارد اما تعدادی افراد از گفتن شعار «مرگ بر آمریکا» پرهیز می‌کنند و این کشور را دوست مردم ایران می‌دانند.

نقدی با بیان طرح فشارهای اقتصادی روزافزون نظام سلطه بر ضد ایران، خواستار توجه بیشتر به اتحاد بین مردم و مسئولین شد و تصریح کرد: مردم در طول ۴۰ سال گذشته انواع فشارها علیه کشور را تجربه کرده اند و مسئولان خُرد و کلان باید این فشار اقتصادی را بین خود و مردم تقسیم کنند و از گرفتن رقم‌های نجومی خودداری کنند.

وی با تقبیح دریافت حقوق چندمیلیاردی و پاداش‌های کلان در شرایط جنگ اقتصادی خاطرنشان کرد: مسئولان حکومت اسلامی باید درگرفتن حقوق با مردم برابر باشند و افرادی که در حال دریافت مبالغ کلان و نجومی از بیت‌المال هستند لیاقت نشستن پشت صندلی جمهوری اسلامی را ندارند.

امام‌جمعه تالش از پروژه فشار روانی دشمنان به‌وسیله وسایل ارتباطی و فضای مجازی برای کوچک جلوه دادن دستاوردها و بزرگنمایی مشکلات سخن گفت و افزود: جمهوری اسلامی ایران بنابر اعتراف کارشناسان غربی در طول ۴۰ سال گذشته به‌اندازه ۵۰۰ سال فعالیت کرده و نباید مشکلات کوچک که حاصل عملکرد فردی برخی افراد هستند به عملکرد حاکمیت اسلامی نسبت داده شود. 

نقدی با بیان اینکه ایجاد آشوب در کشور  پروژه جدید دشمن است که کوتاهی و کم‌کاری برخی مسئولان را دستاویز اقدامات خود می‌کنند اظهار کرد: مردم می‌توانند از راه‌های قانونی نظرات خود را ابراز کنند که این حق به‌واسطه انقلاب اسلامی ایجادشده است و مسؤولین نباید با بی‌تفاوتی پس از حاد شدن یک مشکل به دنبال تشکیل جلسه و راه‌حل موضوع باشند. 

وی با یادآوری طرح خاورمیانه جدید از سوی استکبار جهانی به بحران‌های کنونی منطقه اشاره کرد و گفت: درگیری‌های فلسطین، لبنان، سوریه و یمن گام‌های دشمن برای ایجاد سلطه کامل در منطقه خاورمیانه است و ایران نیز ازجمله کشورهایی است که مورد طمع و دشمنی قرار دارد. 

امام‌جمعه تالش با اشاره به تیزبینی امام خمینی در اعلام آخرین جمعه ماه رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس خاطرنشان کرد: بنیان‌گذار نظام اسلامی بارها خطر روزافزون وجود اسرائیل را گوشزد کرد و با اعلام این روز، آمریکا و رژیم اشغالگر قدس را به چالش کشید و در دیدگاه امام راحل حساب جامعه یهود از صهیونیزم جنایتکار جداشده است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44418

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر