امام‌جمعه سیاهکل:

دشمن با فشار اقتصادی به دنبال القا ناامیدی در کشور است

امام‌جمعه سیاهکل دشمن می‌خواهد با فشار اقتصادی کاری کند که انقلاب اسلامی ناکارآمد جلوه داده شود که نهاد بسیج، حشدالشعبی در عراق و مدافعان حرم در نقاط مختلف جهان در برابر آن‌ها ایستاده‌اند و تا آن‌ها را به خاک سیاه نکشانند آرام نخواهند نشست.

دشمن با فشار اقتصادی به دنبال القا ناامیدی در کشور است

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا شکسته‌دل در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه سیاهکل در رابطه با گران‌فروشی برخی از کالاها در سیاهکل اظهار کرد: هندوانه‌فروش می‌گوید به دلیل اینکه دلار گران شده هندوانه نیز گران شده است، دلار چه ربطی به محصولی که در داخل کشور تولید می‌شود دارد.

وی با بیان اینکه کالاها بسیار گران شده‌اند افزود: مسئولین باید جواب این مردم خوب ما را بدهند و به بهتر شدن شرایط اقتصادی کشور کمک کنند.

امام‌جمعه سیاهکل گفت: کالایی که چند ماه قبل خریده‌اید، الآن چرا قیمت آن را بالا می‌برید و می‌گویید قیمت روز آن چقدر است، شما که آن کالا را باقیمتی ارزان‌تر درگذشته خریداری کرده‌اید.

شکسته‌دل در رابطه باکیفیت نامطلوب نان در برخی از نانوایی‌های سیاهکل بیان کرد: از نانوایی‌ها می‌خواهم تا کیفیت نان را بهتر کنند، بدانید که هرچه کنیم برای خودمان کرده‌ایم.

وی با گرامیداشت روز جهانی قدس خاطرنشان کرد: از تمامی مردم سیاهکل که در آفتاب سوزان راه افتادند و شعار برائت از مشرکان را در راهپیمایی روز جهانی قدس سر دادند قدردانی می‌کنم.

امام‌جمعه سیاهکل افزود: کشوری مانند فلسطین مظلوم واقع‌شده و همگان وظیفه‌دارند در برابر ظلم از آن حمایت کنند.

شکسته‌دل گفت: در قبل از انقلاب نمی‌شد شعار مرگ بر آمریکا که در حال سلطه گری در جهان است را عنوان کرد اما امام خمینی (ره) کاری کرد که تمامی آزادی خواهان جهان علیه استکبار شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند.

وی با بیان اینکه اسلام دین صلح و صمیمیت است اما در برابر ظلم ایستادگی می‌کند تصریح کرد: اگر امام زمان (عج) ظهور کند با آمریکا و اسرائیل که ظالم هستند و اسلام را دین تروریست به جهانیان نشان می‌دهند مبارزه می‌کند.

امام‌جمعه سیاهکل گفت: یکی از کارهای اساسی امام خمینی (ره) این بود که پرده‌های اسلام دروغین و تزویر و ریا را کنار زد و روشن کرد که اسلام آمریکایی و انگلیسی و اسلام ناب محمدی (ص) با یکدیگر تفاوت دارند.

شکسته‌دل اظهار کرد: سربازسازی و ساختن افرادی مانند سید حسن نصرالله ازجمله دیگر کارهای امام و رهبری بود که می‌گوید تمام اسرائیل از خانه عنکبوت سست‌تر است.

وی با اذعان به اینکه بیداری اسلامی در تمامی نقاط کشور و جهان نهادینه‌شده است تصریح کرد: دشمن می‌خواهد با فشار اقتصادی کاری کند که انقلاب اسلامی ناکارآمد جلوه داده شود که نهاد بسیج، حشدالشعبی در عراق و مدافعان حرم در نقاط مختلف جهان در برابر آن‌ها ایستاده‌اند و تا آن‌ها را به خاک سیاه نکشانند آرام نخواهند نشست.

امام‌جمعه سیاهکل در رابطه با شعارهای مردم بر ضد ظالمان جهان بیان کرد: منتظر باشید که به‌زودی این مرگ‌ها تحقق پیدا می‌کند، صدام نابود شد، آمریکا از منطقه بیرون رانده شد و همان‌طور که حضرت زینب فرمود؛ ای دشمن هر کاری و هر مکری می‌توانی بکن، اما ما پیروز می‌شویم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44419

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر