امام‌جمعه رودسر:

مسلمانان فلسطین را تنها نخواهند گذاشت

امام‌جمعه رودسر فلسطین را قلب جهان اسلام خواند و تصریح کرد: رژیم غاصب کودک کش و جعلی صهیونیستی بداند که مسلمانان فلسطین را تنها نخواهند گذاشت و پاسخ دندان‌شکنی به ظلم و فساد آن‌ها و آل سعود جنایتکار خواهند داد.

مسلمانان فلسطین را تنها نخواهند گذاشت

گیلان خبر: حجت‌الاسلام تقی روحانی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: بهشتی و عندالهی شدن از درجات تقوا بوده که بهشت برای ظاهر و جسم ما و لقاءالله و عندالهی شدن برای روح انسان است.

وی با اشاره به‌قرار گرفتن در پایان ماه مبارک رمضان ماه تمرین صبر و بردباری افزود: ماه رمضان فرصت مناسبی برای توبه و بازسازی است تا انسان به تقوا برسد.

امام‌جمعه رودسر با اشاره به سخنرانی ژرف و عمیق رهبر معظم انقلاب که خط فکری امام (ره) را زنده نگه می‌دارند تصریح کرد: قاسطین، مارقین و ناکثین از گروه‌هایی بودند که جلو امام علی (ع) قد علم کردند و امروز برای ملت ما باید درس باشد که تاریخ به‌خصوص برای عهدشکنان در حال تکرار شدن است.

روحانی خطاب به عهدشکنان بیان کرد: بدانید اگر بخواهید حرف‌های علی زمان را گوش نکنید این ملت اجازه نمی‌دهند که تاریخ تکرار شود و دست عهدشکنان نیز قطع خواهد شد.

خطیب جمعه رودسر با قدردانی از حضور گسترده و باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تصریح کرد: توجه به امور مسلمین از عبادت بوده و این راهپیمایی یک عبادت اجتماعی است و امروز همه باهم در این راهپیمایی شرکت کردیم تا رژیم غاصب صهیونیستی را ویران کنیم.

وی فلسطین را قلب جهان اسلام خواند و افزود: رژیم غاصب کودک کش و جعلی صهیونیستی بداند که مسلمانان فلسطین را تنها نخواهند گذاشت و پاسخ دندان‌شکنی به ظلم و فساد آن‌ها و آل سعود جنایتکار خواهند داد.

 

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44420

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر