امام‌جمعه بندرانزلی:

نفس‌های رژیم غاصب صهیونیستی به شماره افتاده است

امام‌جمعه بندرانزلی گفت: به برکت جمهوری اسلامی، خط مقاومت خود را به مرزهای رژیم غاصب رسانده و شاهد آنیم که این روزها نفس‌های رژیم غاصب صهیونیستی به شماره افتاده است.

نفس‌های رژیم غاصب صهیونیستی به شماره افتاده است

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد: رهبری فرمودند اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید این به این معنا نیست که نابودی این رژیم 25 سال طول خواهد کشید بلکه به گفته کارشناسان غربی اسرائیل تا 10 سال آینده نابود خواهد شد و دیری نخواهد پایید که پیش‌بینی امام راحل در مورد اسراییل تحقق می‌یابد و این غده سرطانی از گردونه روزگار محو خواهد شد.

وی افزود: تاریخ گواه است که دشمنان برای ضربه زدن به لشکر امیرالمؤمنین چه شایعه‌سازی‌هایی کردند و با سرنیزه کردن قرآن، امیرالمؤمنین را مجبور کردند که به مالک دستور دهد دست از جنگ بردارد، اگر دشمن قرآن را بر سرنیزه کرد تعجب نکنید زیرا در تلاش است رهبری جامعه اسلامی را وادار کند تا مالک‌های لشکر خود را برگرداند.

امام‌جمعه انزلی، هوشیاری مردم و بصیرت مسئولان و آگاهی امت اسلامی را لازمه خنثی‌سازی توطئه دشمنان دانست و گفت: ملت ما باید با کمک همدیگر و با اعتقاد و ثبات قدم برای پیشبرد اهداف انقلاب گام بردارند.

شمس‌الدین با اشاره به استقامت مردم یمن در مقابل نیروهای متجاوز عربستان سعودی بیان کرد: یمن باتحمل آن‌همه سختی و حتی نداشتن غذا و دارو، محکم و مقاوم ایستاده است و هر سختی را برای رسیدن به اهدافش تحمل می‌کند و این در حالی است که مردم ایران در تحمل سختی‌ها معلم مردم یمن هستند.

وی خاطرنشان کرد: مسلمانان جهان می‌دانند که مسئله اصلی در اسلام، فلسطین است و همه باهم تلاش می‌کنند که مسیر تحقق پیروزی خط مقاومت و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را مقتدرانه پیش ببرند و ملت ایران به‌زودی سیلی محکمی به اسراییل خواهند زد که آسیب به گنبد آهنین اسراییل با نیروی موشکی مقاومت این مورد را به تائید می‌رساند.

خطیب جمعه بندرانزلی با اشاره به فرارسیدن عید سعید فطر اظهار کرد: عید فطر بزرگ‌ترین و باعظمت‌ترین عید مسلمانان و مایه عظمت و شکوه مسلمین جهان است و بهتر آن است که در سطح شهرستان بندرانزلی نماز واحد در مکان مشخصی برگزار شود.

شمس‌الدین با اشاره به اینکه جمع‌آوری زکات فطریه کاری واجب است افزود: متأسفانه در سطح شهرستان بندرانزلی مؤسسات و گروه‌های خیریه‌ای از شهرهای دیگر شهرستان‌ها، اقدام به جمع‌آوری زکات فطریه می‌کنند تا جایی که میزان فطریه جمع‌آوری‌شده از سوی آنان چند برابر مبالغ جمع‌آوری‌شده کمیته امداد شهرستان است که این کار جایز نیست و دستگاه‌های مسئول نباید مجوز جمع‌آوری زکات فطریه به نهادی خارج از حوزه انزلی را بدهند.

وی با اشاره به نقشه دشمنان در تشویش اذهان عمومی و ایجاد شبهات در خصوص مصرف مبالغ زکات فطریه در کشورهای دیگر تصریح کرد: بر اساس نظر مسئولان کمیته امداد امام خمینی (ره)، کمک‌های جمع‌آوری‌شده در شهرستان‌ها، حتی در خارج از هر شهرستان نیز نمی‌تواند هزینه شود و شرعاً نیز قادر به انجام این کار نیستند و شائبه کمک به مردم غزه و لبنان از این کمک‌ها صحت ندارد.

امام‌جمعه بندرانزلی تأکید کرد: جایگاه کمیته امداد و امانت‌داری آن باید محفوظ بماند و مردم سعی کند صدقات خود را به این مجموعه و یا موسسه‌های شناخته‌شده بدهند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44421

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر