امام‌جمعه رشت:

FATF نقشه و دسیسه استکبار جهانی و صهیونیسم است

امام‌جمعه رشت با اذعان به اینکه FATF نقشه و دسیسه استکبار جهانی و صهیونیسم است گفت: نمایندگان باید جوانب این پروسه جهانی را بیشتر درک کنند تا جریان این پرسه همچون ۲۰۳۰ برای رهبری دغدغه نسازد.

FATF نقشه و دسیسه استکبار جهانی و صهیونیسم است

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسول فلاحتی صبح امروز در خطبه‌های پس از نماز عید سعید فطر در مصلای رشت با اشاره به طرح FATF و لزوم توجه قوه مقننه نسبت به آن  اظهار کرد: این طرح در سال ۲۰۰۱ توسط خزانه‌داری آمریکا مطرح شد درحالی‌که ایران مبارزه با پول‌شویی را از مدت‌ها پیش مطرح و اقدامات مقابله‌ای را در رابطه با آن  پیش‌گرفته است.

وی با بیان اینکه آمریکا تلاش می‌کند تا FATF را در کشورهای اسلامی مانور دهد و بتواند دسیسه‌های را با آن در پیش بکشد افزود: نمایندگان باید جوانب این پروسه جهانی را بیشتر درک کنند تا جریان این پرسه همچون ۲۰۳۰ برای رهبری دغدغه نسازد.

 امام‌جمعه رشت بیان کرد: این طرح نقشه و دسیسه استکبار جهانی و صهیونیسم است و نمایندگان مجلس باید در قانون‌گذاری دقت لازمه را داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به شهادت شهید چمران بیان کرد: سالروز شهادت شهید چمران روز اساتید هست و باید گرامی داشته شود.

وی با اشاره به اینکه خداوند رحمت، برکت و مغفرت خود را شامل انسان در ماه مبارک رمضان می‌کند افزود: زمان به‌سرعت در حال گذر است و خوشا به حال کسانی که از ماه مبارک رمضان نهایت استفاده و بد به حال کسانی که نتوانستند ماه مبارک رمضان را درک کنند.

خطیب نماز عید سعید فطر با تأکید بر رعایت انجام امور با در نظر گرفتن رضای الهی گفت: تقوا توشه‌ای است که انسان را ایمن و وی را به سرانجام مقصود می‌رساند.

 

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44516

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر