امام‌جمعه آستارا:

دولتی‌ها و مجلسی‌ها به فکر مشکلات مردم باشند

امام‌جمعه آستارا با تأکید بر اینکه دولت‌مردان و نمایندگان مجلس باید به فکر برطرف کردن مشکلات مردم باشند گفت: خانواده‌ها به دلیل گرانی، بیکاری و مشکلات رفاهی و معیشتی شرمنده فرزندان خود هستند.

دولتی‌ها و مجلسی‌ها به فکر مشکلات مردم باشند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا صبح امروز در خطبه‌های پس از نماز عید سعید فطر این شهرستان در محل آبروان آستارا با بیان اینکه ماه مبارک رمضان تمام شده است اظهار کرد: روحیه معنوی ایجادشده به واسطه ماه مبارک رمضان باید تداوم داشته باشد.

وی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر پرهیز مردم از دودستگی و دوقطبی در جامعه گفت: پرهیز از دودستگی و دوقطبی در وضعیت کنونی برای مقابله با دشمن یک الزام است.

امام‌جمعه آستارا آمریکا و رژیم کودک‌کش صهیونیست را به‌عنوان یک دشمن درجه یک برای ملت ایران و دنیای اسلام دانست و افزود: بزرگ‌ترین و راه‌بردی‌ترین سلاح جهت مقابله با این دشمن واحد، اتحاد و همدلی بین مردم با هر فکر و سلیقه سیاسی است.

خطیب نماز عید سعید فطر با تأکید براینکه ایران اسلامی در وضعیت کنونی به اتحاد و همدلی بیش‌ازپیش نیاز دارد و مردم و مسئولین با هر فکر و سلیقه سیاسی برای آبادانی کشور باید تلاش کنند گفت: قرار نیست طرز فکر امام‌جمعه با فرماندار یکسان باشد.

حافظ‌نیا با بیان اینکه فضای خوبی در شهرستان آستارا حاکم بوده و مسئولان با هر فکر و سلیقه‌ای در این شهرستان مرزی و حساس با یک‌دیگر تعامل خوبی دارند افزود: مردم شهرستان آستارا موقعیت‌سنج بوده و در راهپیمایی‌ها، جشن‌ها و دیگر مناسبت‌های ملی و دینی نظیر همین نماز عید سعید فطر حضوری پرشور دارند.

 

وی با اشاره به اینکه دولت‌مردان و نمایندگان مجلس باید به فکر برطرف کردن مشکلات مردم باشند، چراکه گرانی و وضعیت کنونی بازار به صلاح مردم نیست تصریح کرد: مشکلات زندگی کمر خانواده‌ها را خم کرده و خانواده‌ها به دلیل گرانی، بیکاری و مشکلات رفاهی و معیشتی شرمنده فرزندان خود هستند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44517

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر