امام‌جمعه لنگرود:

سرگرم سازی مردم با مشکلات داخلی حربه دشمن برای ضربه زدن به انقلاب است

امام‌جمعه لنگرود با اشاره به دشمنی‌های همیشگی استکبار با انقلاب اسلامی گفت: سرگرم سازی مردم با مشکلات داخلی جهت دوری از اهداف انقلاب، یکی از حربه‌های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب است.

سرگرم سازی مردم با مشکلات داخلی حربه دشمن برای ضربه زدن به انقلاب است

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی صبح امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز عید سعید قربان با بیان اینکه آدمی ذاتاً به خداپرست است اظهار کرد: راه مبارزه با تأخیر در توبه عبد بودن در درگاه خداوند است و اگر در روز قربان گدایی خدایی را نکنیم‌ مجبوریم گدایی خلق و دنیا را کنیم.

وی با بیان اینکه اخلاص و ایثار درس بزرگ روز عید قربان است افزود: در روز عید قربان در کنار قربانی کردن و نذری درراه خدا باید حلقوم طمع و کینه و حسد را نیز قطع کنیم.

امام‌جمعه لنگرود یکی از درس‌های عید قربان را پشت پا زدن به دنیا دانست و گفت: کسی که با دنیا بیگانه باشد محبوب دل‌های مردم می‌شود، عید قربان به ما می‌آموزد دنیا و دارایی خوب است ولی نباید با آن‌ها دل و نفس انسان حبس شود

سلیمانی با اشاره به دشمنی‌های همیشگی استکبار با انقلاب اسلامی تصریح کرد: استکبار جهانی خیلی میل ندارد انقلاب به چهل‌سالگی برسد و برای ضربه زدن به آن تلاش بی‌وقفه می‌کند و سرگرم سازی مردم با مشکلات داخلی جهت دوری از اهداف انقلاب، یکی از حربه‌های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب است.

وی با بیان اینکه دشمن صحنه‌گردان مشکلات در منطقه است تا فشار و هجمه‌ها از آنان دور شود خاطرنشان کرد: وحدت کلمه وظیفه امروز همه ما است، باید نسبت به مسائل داخلی جهت پیشرفت و ارائه راه‌حل انتقاد کرد ولی نباید اختلاف‌سلیقه‌ها منجر به انشقاق و جدایی شود.

امام‌جمعه لنگرود با تأکید بر اینکه قوه قضاییه باید بی‌پرده و شفاف با اخلال گران مبارزه کند افزود: ترمیم کابینه و تیم اقتصادی دولت یکی از نیازهای امروز جامعه است که رئیس‌جمهور نیز به آن اذعان دارد ولی حتماً نباید مجلس برای تغییر وارد میدان شود، دولت برای ترمیم کابینه اقتصادی پیش‌قدم باشد.

سلیمانی با تأکید بر گره نزدن مشکلات اقتصادی با تحریم‌ها و لزوم توجه به تولیدات داخلی بیان کرد: تحریم آمریکا از چهل سال پیش آغاز شد و این چیز تازه‌ای نیست و اگر با یکدیگر متحد باشیم تحریم‌ها اثری ندارد.

منبع: فارس

کد مطلب: 44835

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر