رئیس پلیس راهور گیلان خبر داد

پایان محدودیت ترافیکی در محور رشت به تهران و پونل به اردبیل

رئیس پلیس راهور گیلان از پایان محدودیت ترافیکی در محور رشت به تهران و پونل به اردبیل خبر داد و گفت: تجاوز به چپ دلیل تصادفات جاده ای در روزهای اخیر گیلان بوده است.

پایان محدودیت ترافیکی در محور رشت به تهران و پونل به اردبیل

گیلان خبر: سرهنگ حسین محمدپور با اشاره به وضعیت ترافیکی جاده های برون شهری استان در روز گذشته اظهار کرد: در محور شمال به جنوب در مسیر رشت به سمت رودبار در محدوده امامزاده هاشم از ساعت ۴ بعد از ظهر در ساعات پایانی شب شاهد ترافیک بودیم که رفته رفته از حجم آن کاسته شد.

وی همچنین در خصوص جاده های ساحلی از جمله محور رشت به انزلی افزود: شب گذشته در جاده های ساحلی در محدوده رشت و انزلی و رشت به حسن رود شاهد افزایش نسبی تراکم ترافیک بوده ایم اما اکنون ترافیک در این محدوده ها روان است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اشاره به وضعیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی شرق استان گفت: از مسیر لاهیجان به لنگرود ترافیک نسبتا سنگینی را از حجم بالای خودرو ها شاهد بودیم.

محمدپور همچنین در خصوص ترافیک غرب گیلان نیز بیان کرد: در مسیر آستارا بعد از خطبه سرا، پونل به حیران به سمت اردبیل حجم ترافیک متراکم بود.

وی از پایان محدودیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی گیلان خبر داد و افزود: محدودیت ترافیکی در مسیر رشت به تهران و پونل اردبیل تا ساعت ۱۲ شب گذشته اعمال شده بود که هم‌اکنون برداشته شده است.

رئیس پلیس راهور گیلان با تأکید بر اینکه رانندگان از تجاوز به چپ جلوگیری کرده و با خونسردی رانندگی کنند بیان کرد: تعدادی از تصادفات چند روز اخیر تجاوز به چپ و تصادفات رخ به رخ بود.

محمدپور از واژگونی یک کامیونت و کشته شدن راننده آن در مسیر رستم آباد به تتکابن خبر داد و گفت: حوادث ترافیکی روز گذشته یه کشته برجا گذاشت و تعدادی از سرنشینان آسیب های دیدند که به مراکز درمانی ارجاع شدند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44878

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر