ششمی کایاک سوار گیلانی حسن ختام ورزشکاران گیلانی در جاکارتا

کایاک سوار گیلانی در فینال کایاک ۲۰۰ متر انفرادی در مکان ششم جای گرفت تا پرونده ورزشکاران گیلانی در بازی‌های آسیایی جاکارتا با کسب دو مدال نقره و دو مدال برنز بسته شود.

ششمی کایاک سوار گیلانی حسن ختام ورزشکاران گیلانی در جاکارتا

گیلان خبر: علی آقامیرزایی در قایقرانی کایاک ۲۰۰ متر انفرادی در فینال به مصاف رقبای آسیایی رفت و با ثبت زمان 36.960 دقیقه به جایگاه ششمی بسنده کرد.

کایاک سوار گیلانی در دور مقدماتی با ثبت زمان 38.210 دقیقه پس از کایاک سواران سنگاپوری، ژاپنی و تایلندی در مکان سوم جای گرفته و به دور نیمه‌نهایی صعود کرد، وی در مرحله نیمه‌نهایی با ثبت زمان 38.210 دقیقه پس از کایاک سوار عراقی به‌عنوان نفر دوم به مرحله نهایی راه یافت.

در مرحله نهایی این مسابقات چو از کره جنوبی با ثبت زمان 35.373 دقیقه، توکارنیتسکی از قزاقستان با ثبت زمان 35.745 دقیقه و تو یینگیجیه از سنگاپور با ثبت زمان 36.314 دقیقه به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

11 ورزشکار گیلانی در مسابقات آسیایی جاکارتا با کسب دو مدال نقره و دو مدال برنز به کار خود در این بازی‌ها خاتمه دادند، محمد رهبری در اسلحه سابر تیمی و نازنین ملائی در روئینگ تک نفره سبک‌وزن موفق به کسب مدال نقره و علی آقامیرزایی و پیمان قویدل در کایاک چهارنفره 500 متر موفق به کسب مدال برنز شدند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44880

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر