در روز پایانی نقل و انتقالات؛

مهاجم اسبق ملوان به سپیدرود رشت پیوست

سپیدرود رشت در روز پایانی نقل و انتقالات لیگ هجدهم پرتحرک نشان داد و موفق به جذب سه بازیکن جدید شد.

مهاجم اسبق ملوان به سپیدرود رشت پیوست

گیلان خبر: تیم فوتبال سپیدرود رشت در روز پایانی نقل و انتقالات هجدهمین دوره لیگ برتر سه بازیکن جدید جذب کرد، سرخ‌های شهر باران ابتدا محمد غلامی مهاجم فصل گذشته خود را که در آلومینیوم اراک توپ می‌زد به خدمت گرفتند، غلامی در ساعات پایانی نقل و انتقالات با رضا معقولی معاوضه شد.

جذب غلامی پایان فعالیت نقل و انتقالاتی سپیدرود نبوده و این تیم دو بازیکن دیگر جذب کرد، محمدرضا شریفی و حسین شنانی پس از حضور در تمرینات سپیدرود موفق شدند نظر مساعد علی کریمی را جلب کرده و در دقایق پایانی نقل و انتقالات، به سپیدرود رشت ملحق شوند.

شریفی عضو تیم زیر 23 ساله‌های نفت تهران بوده و علی کریمی روی وی شناخت کافی دارد، شنانی مهاجم بومی و اسبق ملوان که سابقه گل زنی به سپیدرود رشت در مسابقات جام حذفی را دارد آخرین بازیکنی است که به سپیدرود پیوست.

به گزارش فارس، سپیدرود رشت پس از روی کار آمدن علی کریمی به‌عنوان سرمربی موفق به جذب علیرضا عزتی کرامت، محمد غلامی، محمدرضا شریفی و حسین شنانی شده است، رضا معقولی، امید سامکن و محمد لطفی سه بازیکنی هستند که با نظر علی کریمی راه خروجی را پیش گرفتند.

پیش از روی کار آمدن علی کریمی به‌عنوان سرمربی، محمدرضا خرسندنیا و محسن ایران‌نژاد ساز جدایی کوک کرده و از سپیدرود جدا شدند.

منبع: فارس

 

کد مطلب: 44906

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر