امام‌جمعه تالش:

احتکار محصولات صنعتی با تفکر ناب انقلاب اسلامی فاصله دارد

امام‌جمعه تالش با بیان اینکه برخی مراکز صنعتی با خدمت ناچیزی که به مردم ارائه می‌دهند منت نیز بر سر مردم می‌گذراند گفت: کارخانه‌های خودروسازی، خودروهای که متعلق به ده‌ها سال پیش است با کمترین کیفیت و با قیمت گزاف در اختیار مردم می‌گذراند، این با تفکر ناب انقلاب اسلامی فاصله دارد.

احتکار محصولات صنعتی با تفکر ناب انقلاب اسلامی فاصله دارد

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدامین نقدی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان تالش با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در کشور و شهرستان تالش اظهار کرد: بسیجیان دریادل بدانید بدخواهان و دشمنان از به میدان آمدن تک‌تک شما حساب می‌برند و حساب آن‌ها خیلی ریز است و از این لباس‌های همراه با خلوص شما ترس دارند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن از نقاط قوت ایران می‌ترسد افزود: امروز دشمن در نظام اسلامی هر مرکزی، هر فردی که موجب قوت نظام و انقلاب می‌شود، هدف قرار می‌دهد و علیه آن‌ها شایعه، حملات و تحریم‌های جدید صادر می‌کند.

امام جمعه تالش با اشاره به هجمه‌های دشمن علیه سپاه و بسیج گفت: امروز یکی از مراکزی که با اخلاص خدمت می‌کند بسیج و سپاه است که موجب ناراحتی و ترس دشمن شده است، امروز بسیج در عرصه‌های مختلفی اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، نظامی و حتی صنعتی پای‌کار است، این همان تفکر ناب اسلامی است که بدون منت به مردم خدمت می‌کنند.

نقدی با اذعان به اینکه در کنار بسیج برخی مراکز صنعتی هستند که متأسفانه یک خدمت ناچیزی به مردم می‌کنند و منت می‌گذارند تصریح کرد: اخیراً این کارخانه‌های خودروسازی، خودروهای که متعلق به ده‌ها سال پیش است با کمترین کیفیت و با قیمت گزاف در اختیار مردم می‌گذراند و با منت به مردم می‌گویند که باید برای خرید ثبت‌نام کنید و مدت‌ها در نوبت باشید، این با تفکر ناب انقلاب اسلامی فاصله دارد.

وی با اشاره به طرح‌های دشمن علیه کشور ما بیان کرد: در برنامه‌های دشمنانِ استکبار علیه همه کشورهای مظلوم و مستقل راه‌های مختلفی برای به‌زانو درآوردن ملت‌ها وجود دارد، یکی از این برنامه‌ها خرابکاری آمدانه اقتصادی و نفوذ افراد به بدنه اقتصادی کشور است. کسی در تخصص پزشکی یا امنیتی و سیاسی بوده که اکنون به‌عنوان برنامه‌ریز و طراحی مسائل اقتصادی مسئولیت گرفته و در مدتی کوتاه اقتصاد ما را به این روز انداختند، قطعاً در این زمینه نفوذی وجود دارد و این افراد قطعاً خائن هستند.

خطیب جمعه تالش با بیان اینکه دولت نباید به برجام امیدوار باشد افزود: چهل‌سال کشور ما تحریم است و طوری ذهنیت مردم را عوض کردند که آب خوردن ما را نیز به برجام وصل می‌کنند، نخستین نیازهای ما را نیز به برجام وصل کردند اما برجام نیز بی نتیجه شد و اکنون نیز یک عده‌ای در حال ناامید کردن مردم هستند.

نقدی با اشاره به شایعه‌پراکنی در مورد حضور عراقی‌ها در ایران تصریح کرد: دشمنان با ایجاد جنگ رسانه‌ای می‌خواهند به رابطه خوب اقتصادی ایران و عراق ضربه بزند، در سال‌های دهه هفتاد کشور ما با کشورهای حاشیه دریای خزر رابطه اقتصادی خوبی داشت که با جنگ رسانه‌ای و ایجاد شایعه‌ها، موجب دوری تاجران این کشورها از ایران شد و اکنون نیز می‌خواهند عراقی که از سال‌ها جنگ راهی یافته و در حال سازندگی است و می‌توانند باعث رشد اقتصادی کشور از طریق صادرات به عراق بشود ضربه بزنند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44941

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر