مدافع سپیدرود:

دربی رامی‌بریم و به لیگ بازمی‌گردیم

مدافع سپیدرود رشت گفت: هواداران سپیدرود خواهان بازگشت کریمی به رشت بودند و برای پیروزی در جام حذفی به مصاف ملوان می‌رویم.

دربی رامی‌بریم و به لیگ بازمی‌گردیم

گیلان خبر: میثم تهیدست با اشاره به دربی حساس سپیدرود مقابل ملوان در جام حذفی اظهار کرد: دربی از حساسیت بالایی برخوردار است و هواداران هر دو تیم خواهان ارائه بهترین عملکرد از سوی بازیکنان خود هستند، هواداران سپیدرود حساب ویژه‌ای روی این بازی بازکرده‌اند و بازیکنان نیز مصمم هستند با تمام توان برای پیروزی تلاش کنند.

وی با اذعان به اینکه فوتبال رشت شخصیتی مانند کریمی را کم داشت افزود: حضور ایشان نه‌تنها برای بازیکنان سپیدرود بلکه برای فوتبال رشت مثمرثمر است و فوتبال رشت با کریمی پیشرفت می‌کند.

مدافع سپیدرود با اشاره به اینکه بازگشت کریمی به سپیدرود خواسته بازیکنان و هواداران بود بیان کرد: کریمی باشخصیت و دیسیپلینی که دارد نظم و انضباط خوبی به تیم داده و در همین مدت کوتاه تجربیات خود را در اختیار تیم قرار داده است.

تهیدست تعطیلات لیگ را به سود سپیدرود دانست و افزود: بازیکنان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا با عملکرد مثبت خود بتوانند پاسخ زحمت‌های آقای کریمی و کادر فنی ایشان را بدهند.

وی با اذعان به اینکه سپیدرود ازنظر بدنی در ابتدای لیگ مشکل داشت گفت: در دوهفته‌ای که از تعطیلات لیگ گذشته با انجام تمرینات پرفشار به آمادگی خوبی ازنظر بدنی و فنی دست پیداکرده‌ایم.

مدافع بومی سپیدرود با بیان اینکه سپیدرود به ساحل آرامش رسیده است تصریح کرد: پس از اتفاقات اول فصل و تغییر و تحولات مدیریتی، تیممان به ثبات خوبی دست پیداکرده و ازنظر لجستیکی مشکلی نداریم، بازیکنان ازنظر روحی روانی به آرامش رسیده‌اند و امیدواریم با نتایج خوب دل هوادارانمان را شاد کنیم، می‌خواهیم با پیروزی در الگیلانو با روحیه خوب به لیگ برتر بازگردیم.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45015

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر