فرماندار شهرستان آستارا:

وضعیت نامناسب بیمارستان شهید بهشتی آستارا سریع‌تر برطرف شود

فرماندار شهرستان آستارا با انتقاد از وضعیت نامناسب ساختمان جدید بیمارستان شهید بهشتی شهرستان آستارا گفت: پس از گذشت بیش از یک سال و نیم از افتتاح ساختمان جدید این بیمارستان انتظار این است تا کاستی‌های آن هرچه سریع‌تر به‌ویژه در حوزه پزشک متخصص برطرف شود.

وضعیت نامناسب بیمارستان شهید بهشتی آستارا سریع‌تر برطرف شود

گیلان خبر: یونس رنجکش عصر روز سه‌شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیر قدیم و جدید شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در محل فرمانداری اظهار کرد: نیازهای این شهرستان با امکانات و منابع انسانی متخصص حوزه بهداشت و درمان سنخیتی ندارد.

وی با انتقاد از وضعیت نامناسب ساختمان جدید بیمارستان شهید بهشتی شهرستان آستارا تصریح کرد: پس از گذشت بیش از یک سال و نیم از افتتاح ساختمان جدید این بیمارستان انتظار این است تا کاستی‌های آن هرچه سریع‌تر به‌ویژه در حوزه پزشک متخصص برطرف شود.

فرماندار شهرستان آستارا خواستار حمایت بیشتر وزارت بهداشت و درمان از این شهرستان در حوزه خدمات درمانی شد و افزود: این شهرستان مرزی به دلیل حضور گردشگران و اتباع خارجی و نیازهای شهروندان به توجه ویژه نیاز دارد که متأسفانه از حداقل امکانات و منابع انسانی متخصص برخوردار است.

به‌گفته رنجکش دولت تدبیر و امید تلاش‌های زیادی در زمینه افزایش ارتقای سلامت عمومی و خدمات بهداشتی و درمانی انجام می‌دهد، اما برخی کاستی‌ها موجب هدر رفتن زحمات دولت و تلاش‌های انجام گرفته می‌شود.

در مراسم مذکور، ضمن‌قدردانی از تلاش‌های «شهرام حسین‌نژادی» مدیر پیشین شبکه بهداشت و درمان شهرستان آستارا، «نظام عباسی» به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان این شهرستان منصوب و معارفه شد.

آیین تکریم و معارفه مدیر قدیم و جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان آستارا به دنبال استعفای روز گذشته «شهرام حسین‌نژادی» مدیر پیشین شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با حضور معاون اجتماعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی در محل فرمانداری برگزار شد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45146

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر