امام‌جمعه موقت آستارا:

برخی‌ها با ارز دولتی در حال مکیدن خون مردم هستند

امام‌جمعه موقت آستارا با اشاره به اینکه پیام شهدا به مسئولین این است که مسئولین مردم را در سخت‌ترین روزهای زندگی دریابند گفت: مردم ایران اسلامی تحمل گرسنگی و شرایط سخت زندگی را دارند به شرطی که بین مردم و مسئولین تبعیضی نباشد، درحالی‌که برخی‌ها با ارز دولتی در حال مکیدن خون همین ملت هستند.

برخی‌ها با ارز دولتی در حال مکیدن خون مردم هستند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین ناصر صالحی شامگاه شنبه در یادواره شهدای والامقام روستاهای گیلده و چملر واقع در مسجد جامع روستای گیلده از توابع بخش مرکزی این شهرستان اظهار کرد: انسان تا دچار ناآرامی و پریشان‌حالی نشود قدر امنیت و آرامش را نمی‌داند.  

وی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم با حضور خود در خاک سوریه و عراق از مرزهای ایران اسلامی دفاع کرده‌اند تصریح کرد: داعش پس از به هم زدن یمن، سوریه و عراق در تلاش بود تا در ایران اسلامی ناامنی ایجاد کند، اما در راه رسیدن به این هدف شوم با تلاش رزمندگان اسلام و جبهه مقاومت شکست خورد.

امام‌جمعه موقت آستارا عربستان و وهابیت را تسنن بی‌‌اصل و شناسنامه دانست و بیان کرد: عربستان و وهابیت در تلاش هستند تا با ناامن کردن منطقه و مرزهای ایران اسلامی بین برادران و خواهران اهل تسنن و تشیع اختلاف ایجاد کنند. 

مدیر حوزه علمیه حضرت ولی‌عصر(عج) شهرستان آستارا با بیان اینکه هرکس می‌خواهد در مسیر شهدا قدم بردارد باید به وصیت‌نامه شهدا هم عمل کند افزود: دفاع از دبین مبین اسلام، پشتیبانی از ولایت‌فقیه و دعوت به اقامه نماز اول وقت از جمله مواردی است که شهدا در وصیت‌نامه‌های خود به آن تأکید کرده‌اند. 

صالحی با اشاره به اینکه پیام شهدا به مسئولین این است که مسئولین مردم را در سخت‌ترین روزهای زندگی دریابند افزود: اگر قوه مجریه و قوه قضاییه در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی و برطرف کردن مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم کوتاهی کنند به خدا در حق خون ریخته‌شده شهدا جفا کرده‌اند. 

وی با تأکید براینکه انقلاب اسلامی ایران انقلاب نام و نان نبود تصریح کرد: مردم ایران اسلامی تحمل گرسنگی و شرایط سخت زندگی را دارند به شرطی که بین مردم و مسئولین تبعیضی نباشد، درحالی‌که برخی‌ها با ارز دولتی در حال مکیدن خون همین ملت هستند. 

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45197

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر