رئیس کمیته فنی مسابقات سازمان بنادر کشور :

بوشهر قهرمان مسابقات فوتبال ساحلی جام دریانوردان شد

رئیس کمیته فنی مسابقات سازمان بنادر کشور با اشاره به قضاوت داوران لیگ برتری در جام دریانوردان گفت: تیم فوتبال ساحلی بندر بوشهر بااقتدار به مقام قهرمانی نهمین دوره مسابقات فوتبال ساحلی کارکنان بنادر و دریانوردی کشور دست‌یافت.

بوشهر قهرمان مسابقات فوتبال ساحلی جام دریانوردان شد

گیلان خبر: یحیی یحیایی با اشاره به برگزاری دیدارهای رده‌بندی و فینال مسابقات جام دریانوردان اظهار کرد: در دیدار رده‌بندی دو تیم بندرلنگه و نوشهر به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم بندرلنگه با پیروزی سه بر دو به مقام سومی دست‌یافت.

وی با بیان اینکه تیم بندر بوشهر مقتدرانه به مقام قهرمانی جام دست‌یافت بیان کرد: بوشهری‌ها به سرمربیگری صمد وفایی در دیدار فینال در یک مسابقه یک‌طرفه با نتیجه شش بر صفر مقابل بندر شهید باهنر هرمزگان به برتری دست‌یافته و کاپ قهرمانی را از آن خود کردند.

رئیس کمیته فنی مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور با اشاره به میزبانی بی‌نقص بندرانزلی در جام دریانوردان گفت: مهندس چراغی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان و گل پیرا نائب رئیس ورزشی این اداره زحمات بسیاری در برگزاری نهمین دوره مسابقات فوتبال ساحلی کارکنان بنادر و دریانوردی کشور به خرج دادند و به همین دلیل شهرستان بندرانزلی به‌خوبی از پس میزبانی جام دریانوردان برآمد.

یحیایی همدلی مسئولان گیلانی را عامل اصلی برگزاری مطلوب جام دریانوردان دانست و افزود: مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، رئیس هیات فوتبال انزلی و کمیته داوران فوتبال ساحلی استان گیلان زحمات بسیاری در برگزاری بی‌نقص جام دریانوردان کشیدند و این جام در سطح بالایی برگزار شد.

وی با اشاره به حضور داوران لیگ برتری در جام دریانوردان تصریح کرد: به دلیل سطح کیفی بالای نهمین دوره مسابقات فوتبال ساحلی کارکنان بنادر و دریانوردی کشور از داوران لیگ برتری در این جام استفاده شد.

نهمین دوره مسابقات فوتبالی ساحلی کارکنان بنادر و دریانوردی کشور جام دریانوردان با شرکت 12 تیم مازندران، بندر امام خوزستان، بندر بوشهر، بندرانزلی، بندر امیرآباد، سازمان مرکزی، اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با سه تیم شامل بندر شهید رجایی، بندر شهید باهنر و بندرلنگه، بندر چابهار، آبادان و خرمشهر از روز شنبه 31 شهریورماه لغایت پنجشنبه پنجم مهرماه به میزبانی بندر انزلی برگزار شد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45269

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر