رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان:

مشکل انتقال دان مرغ به گیلان حل شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به مشکل انتقال مرغ صادراتی گیلان به تهران در روز گذشته گفت: عده‌ای راه را بسته بودند که مرغ به تهران نرسد و همین عده جلوی ورود دان مرغ به استان را نیز گرفته بودند اما با اقدامات انجام‌گرفته دیشب این مشکل حل شد.

مشکل انتقال دان مرغ به گیلان حل شد

گیلان خبر: علیرضا شعبان نژاد صبح امروز در یادواره شهدای جهاد و گردهمایی سنگر سازان بی سنگر استان گیلان در سالن اجتماعات شهرستان فومن  با بیان اینکه در این روزها فشارهای اقتصادی زیادی بر روی زندگی خانواده است اظهار کرد: گفتن از دفاع مقدس و سازندگی اکنون کار سختی است.

وی با اشاره به اینکه ضعیف‌ترین کارهای هنری جامعه در حوزه دفاع مقدس است افزود: برگزاری چنین مراسم‌هایی یاد و خاطره شهدای گران‌قدر را دوباره زنده می‌کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه در انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جدید ضعیف عمل شده گفت: مسئولان باید برای انتقال فرهنگ و شهادت در جامعه تلاش کنند.

شعبان نژاد با اشاره به اینکه یک عده‌ای در حال موج‌سواری در جامعه هستند افزود: دیروز در انتقال مرغ صادراتی گیلان به تهران دچار مشکل شدیم وعده‌ای راه را بسته بودند که مرغ به تهران نرسد و همین عده جلوی ورود دان مرغ به استان را نیز گرفته بودند اما با اقدامات انجام‌گرفته دیشب این مشکل حل شد.

وی با بیان اینکه دلیل افزایش قیمت رب و گوجه‌فرنگی، موج‌سواری و سودجویی یک عده فرصت‌طلب است تصریح کرد: وضعیت ملتهب جامعه ازنظر اقتصادی بر روی معیشت مردم تأثیرگذار بوده و ما این را متوجه می‌شویم و در تلاش هستیم که از مشکلات مردم کم شود.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45270

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر