نماینده ولی فقیه در گیلان:

زبیرها همیشه در تاریخ هستند

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه زبیرها همیشه در تاریخ هستند گفت: همه ما و به ویژه روحانیت بدهکار انقلاب هستند و هرکس که امروز می گوید روحانیت عزیز مردم نیست در جبهه دشمن است.

زبیرها همیشه در تاریخ هستند

گیلان خبر: آیت‌الله رسول فلاحتی صبح امروز در یادواره شهدای جهاد و گردهمایی سنگر سازان بی سنگر استان گیلان در فومن با بیان اینکه ما باید همیشه حافظ و پاسدار خون شهدا باشیم اظهار کرد: در دوران جنگ تمامی کارها جهادی بود و رزمندگان از جان و مال خود برای دفاع از انقلاب و کشور گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه هر دوره از انقلاب شرایط خاص خود را دارد افزود: موقعیت اجتماعی امروز شرایط خاصی را برای افراد ایجاد می‌کند و هر دوره از زمان یک نوع فرهنگ در جامعه حکم فرا می‌شود و اکنون نیز جهادگران فروانی در حال کار جهادی در کشور هستند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه رزمندگان دوران دفاع مقدس با خون خود این انقلاب را حفظ کردند گفت: رزمندگان خط‌شکن و جهادگران از مظلوم‌ترین افراد دوران دفاع هشت سال دفاع بودند زیرا هیچ سنگری برای دفاع از خود نداشتند.

فلاحتی با اذعان به اینکه رشادت‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس هیچ‌وقت فراموش‌شدنی نیست بیان کرد: جهادگران گیلانی نیز رشادت‌های فراوانی در عملیات‌های مختلف انجام دادند که باید توسط رسانه در جامعه منعکس شود.

وی با تأکید بر اینکه باید دستاورد عظیم دفاع مقدس حفظ شود گفت: رزمندگان جهادگر با خداوند معامله کردند و هیچ‌وقت این معامله را به چیزی نمی‌فروشند.

امام‌جمعه رشت با بیان اینکه روحیه جهادی را باید به فرزندان آموزش داد گفت: دستاورد عظیم انقلاب اسلامی را باید رزمندگان دوران دفاع مقدس در جامعه ترویج دهند و خاطرات و اتفاقات آن دوران را برای نسل جدید بازگو کنند.

فلاحتی با اشاره به اینکه زبیرها همیشه در تاریخ هستند افزود: همه ما و به‌ویژه روحانیت بدهکار انقلاب هستند و هرکس که امروز می‌گوید روحانیت و مردم در کنار هم نیستند در جبهه دشمن است.

وی با بیان اینکه اگر هجمه‌های امروز به هر کشوری می‌شد تاکنون نابودشده بودند گفت: ما بهترین مردم دنیا راداریم و همواره در مقابل هر تحریم و تهدیدی ایستاده‌اند و بازهم خواهند ایستاد.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان بیان کرد: همواره انقلابی بودن در جامعه مهم نیست بلکه انقلابی ماندن اهمیت فراوانی دارد، پس سعی کنیم همیشه انقلابی بمانیم.

یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس نیز در این یادواره با بیان اینکه رزمندگان مهندسی دوران دفاع مقدس مظلوم بودند اظهار کرد: در کارهای هنری صورت گرفته به رشادت‌های رزمندگان و شهدا جهاد کم پرداخته‌شده است.

مظفر نامدار با اشاره به اینکه بسیاری از شهدا ما با جان و مال خود در جبهه‌ها حضور پیدا می‌کردند افزود: برخی شهدا تمام دارایی خود را به جبهه می‌آوردند و رزمندگان شهدای جهاد نیز با لودر و کمپرسی شخصی خود در جبهه‌ها فعالیت می‌کردند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45273

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر