مرحله چهارم رقابت‌های گرندپری 2018

گردن‌آویز طلا بر گردن تکواندوکار گیلانی آویخته شد

تکواندوکار گیلانی وزن منفی 58 کیلوگرم تیم ملی کشورمان در فینال چهارمین مرحله از رقابت‌های گرندپری 2018 با پیروزی مقابل تکواندوکار کره‌ای به مدال طلا دست‌یافت.

گردن‌آویز طلا بر گردن تکواندوکار گیلانی آویخته شد

گیلان خبر: آرمین هادی پور تکواندوکار گیلانی تیم ملی کشورمان در مرحله چهارم رقابت‌های گرندپری 2018 در وزن منفی 58 کیلوگرم در دیدار فینال به مصاف تای هون کیم از کره جنوبی با رنکینگ یک المپیکی رفت و با پیروزی 16 بر 12 به مدال طلا دست‌یافت.

تکواندوکار گیلانی تیم ملی کشورمان در وزن منفی 58 کیلوگرم که با حضور 31 تکواندوکار برگزار شد برای رسیدن به فینال این وزن ابتدا در مرحله یک شانزدهم پایانی با نتیجه 23 بر 11 مقابل سرگیو سوزوکی از ژاپن با رنکینگ المپیکی 35 به برتری دست‌یافت، وی در مرحله یک‌هشتم پایانی رامنارونگ ساوک‌ویهاری از تایلند با رنکینگ المپیکی 10 را با نتیجه 23 بر 12 شکست داد و از گردونه رقابت‌ها حذف کرد.

هوگوپوش گیلانی و دارنده رنکینگ شش المپیکی در وزن منفی 58 کیلوگرم در مرحله یک‌چهارم پایانی به مصاف ویتو دلاکویلا با رنکینگ 14 المپیکی از ایتالیا رفت و به برتری 24 بر 10 دست‌یافت.

هادی پور در دیدار نیمه پایانی به مصاف جیسوس تورتوسا از اسپانیا با رنکینگ دو المپیکی رفت و درحالی‌که امتیاز نخست مسابقه را کسب کرده بود در راند اول با نتیجه شش بر یک از حریف عقب افتاد، وی در راند دوم اختلاف را به سه امتیاز تقلیل داد و با نتیجه 11 بر هشت از رقیب شکست خورد، هوگوپوش گیلانی در راند سوم و پایانی طوفانی ظاهر شد و در پایان با پیروزی 17 بر 15 به فینال صعود کرد.

فرزان عاشورزاده دیگر تکواندوکار کشورمان در این وزن با شکست در مرحله یک‌هشتم پایانی مقابل آدرین ویسنته از اسپانیا از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

چهارمین مرحله رقابت‌های گرندپری 2018 از روز جمعه به میزبانی شهر منچستر در انگلیس آغاز و تا روز یکشنبه 29 مهرماه ادامه دارد، این رقابت‌ها G4 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می‌گیرد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45652

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر