مدافع سپیدرود:

برای کسب پیروزی به مصاف پارس جم می‌رویم

مدافع سپیدرود رشت با اشاره به تحول سپیدرود پس از حضور علی کریمی گفت: در دیدار مقابل پارس جنوبی جم برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم و این دیدار شروع پیروزی‌های سپیدرود در لیگ برتر خواهد بود.

برای کسب پیروزی به مصاف پارس جم می‌رویم

گیلان خبر: میلاد شیخ سلیمانی با اشاره به شکست در دقایق پایانی مقابل تراکتورسازی اظهار کرد: برای ارائه یک بازی هجومی و کسب سه امتیاز به مصاف تراکتورسازی رفتیم و به‌هیچ‌وجه هدفمان ارائه بازی تدافعی نبود.

وی با اشاره به اینکه سپیدرود در مقابل تراکتورسازی موقعیت‌های خوبی خلق کرد بیان کرد: نتوانستیم از موقعیت‌هایمان به‌خوبی استفاده کنیم و تراکتور بر روی نبوغ شجاعی به گل دست‌یافت، گلی که خیلی زود از سوی نزهتی پاسخ داده شد ولی در لحظات پایانی مسابقه با دریافت گل دوم، بازی را واگذار کردیم.

مدافع سپیدرود با اذعان به جو سنگین ورزشگاه یادگار امام تبریز افزود: این جو فشار زیادی بر روی بازیکنان هر دو تیم وارد کرد، نیمه نخست مسابقه نتوانستیم بازی خوبی ارائه دهیم ولی نیمه دوم ورق برگشت و یک بازی خوب و امیدوارکننده به نمایش گذاشتیم.

شیخ سلیمانی با اشاره به اینکه خط دفاعی سپیدرود با حضور کریمی متحول شده تصریح کرد: ابتدای فصل بازیکنان از نظر بدنی مشکل داشتند و ساختار دفاعی تیم دچار مشکل بود ولی تعطیلی‌های لیگ باعث شد بتوانیم با تمریناتی که کادر فنی برایمان طراحی کردند به ثبات خوبی دست پیدا کنیم.

وی بازی مقابل پارس جنوبی جم را شروع پیروزی‌های سپیدرود در لیگ هجدهم دانست و افزود: تمرینات خوبی در هفته گذشته انجام دادیم و تنها به سه امتیاز دیدار مقابل پارس فکر می‌کنیم، هواداران در چند هفته اخیر به‌خوبی از سپیدرود حمایت کردند و با پیروزی مقابل پارس، هواداران را شادمان رهسپار خانه‌هایشان می‌کنیم.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45927

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر