پیش‌بازی سپیدرود – پارس جنوبی؛

تصویر سپیدرود در جام جم نمایان می‌شود؟

هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر در حالی آغاز می‌شود که ماهی‌های رود خروشان به نبرد زنبورهای جنوبی فوتبال کشورمان می‌روند.

تصویر سپیدرود در جام جم نمایان می‌شود؟

گیلان خبر: دو تیم سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم تقابلی جذاب در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر رقم می‌زنند، ماهی‌های رود خروشان که در کنار نفت مسجدسلیمان تنها تیم‌های بدون برد در لیگ هجدهم هستند خود را مهیای نبردی حساس برابر زنبورهای جنوبی فوتبال کشورمان می‌کنند.

نیمکت پارس جنوبی جم فردی آشنا به فوتبال رشت را به خود می‌بیند، مهدی تارتار میان فوتبال دوستان رشتی چهره‌ای محبوب به شمار می‌رود، بهترین نتیجه تاریخ فوتبال رشت در لیگ برتر با سرمربیگری تارتار رقم خورده است، مقام هفتمی داماش در فصل 90-91 در اوج بحران مالی چهره‌ای دوست‌داشتنی از تارتار در رشت ترسیم کرده است.

در سوی مقابل سپیدرود با رهبری علی کریمی در سودای نخست پیروزی خود در لیگ هجدهم است، شاگردان کریمی در هفته‌های اخیر نمایش‌های امیدوارکننده‌ای مقابل پرسپولیس، پیکان و تراکتورسازی از خود بر جای گذاشتند و اگر کمی شانس و اقبال با سپیدرود همراه بود این تیم می‌توانست با امتیاز از این سه دیدار زمین مسابقه را ترک کند.

 

تقابل دو تیم در لیگ هفدهم

دو تیم سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم هم‌زمان از لیگ دسته اول رهسپار لیگ برتر شدند و در لیگ هفدهم دو دیدار در برابر یکدیگر برگزار کردند که حاصل آن یک پیروزی برای هر یک از این دو تیم بود، جمی‌ها در خانه با نتیجه سه بر یک و سپیدرودی‌ها در خانه با نتیجه یک بر صفر به پیروزی دست یافتند.

محرومان و مصدومان دو تیم

دو تیم بدون محروم پا به میدان می‌گذارند ولی سپیدرودی‌ها میثم فردوسی، بابک حاتمی، علی عباسی، یعقوب کریمى و حسین شنانی  را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند.

نتایج دیدارهای اخیر

سپیدرود در پنج دیدار اخیر خود در لیگ برتر دو تساوی کسب کرده و متحمل سه شکست شده است، در سوی مقابل پارسی در پنج دیدار اخیر خود یک پیروزی و سه تساوی کسب کرده‌اند و تنها در یک مسابقه تن به شکست دادند.

داوران دیدار سپیدرود – پارس جنوبی

قضاوت دیدار دو تیم که از ساعت 15:300 روز جمعه یازدهم آبان‌ماه در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار می‌شود بر عهده سعید رحیمی مقدم است، رحیم شاهین، امیر مبشر و شاهو اصلانی داور اول مسابقه را در امر قضاوت یاری می‌کنند و نظارت داوری این دیدار بر عهده یدالله جهانبازی است.

 

ترکیب احتمالی دو تیم

سپیدرود رشت با سیستم احتمالی 433 پا به میدان می‌گذارد، حضور عزتی کرامت در کنار کاپیتان مهدوی کمربند میانی سرخ‌های شهر باران را مستحکم‌تر از هر زمان دیگری می‌کند.

در سوی مقابل پارسی‌ها با سیستم احتمالی 4231 وارد زمین می‌شوند، صالحی امید اول گلزنی این تیم است، نبرد نوری و مهدوی دو بازیکن باتجربه پارس و سپیدرود جذاب خواهد بود.


 

 

منبع: فارس

کد مطلب: 45977

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر