ملی‌پوش گیلانی تیم ملی کاراته بانوان:

کلکسیون مدال‌هایم با مدال جهانی بزرگ‌سالان تکمیل می‌شود

ملی‌پوش گیلانی تیم ملی کاراته بانوان با اشاره به برگزاری چهار مرحله اردوی آماده‌سازی گفت: از انگیزه بالایی برای کسب مدال در مسابقات جهانی برخوردار هستم و با مدال اسپانیا، کلکسیون مدال‌هایم تکمیل می‌شود.

کلکسیون مدال‌هایم با مدال جهانی بزرگ‌سالان تکمیل می‌شود

گیلان خبر: سارا بهمن یار با اشاره به آغاز مسابقات جهانی کاراته در اسپانیا اظهار کرد: در رقابت‌های انتخابی موفق شدم با برتری مقابل رقبا، عضو تیم ملی در وزن منفی 50 شوم.

وی با اشاره به برگزاری چهار مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی در راستای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا تصریح کرد: در سه اردوی نخست که در شهر رشت، باشگاه هفت‌تیر تهران و باشگاه انقلاب تهران برگزار کردیم فشار تمرینات بالا بود و در اردوی آخر از فشار کاسته شد تا با آمادگی کامل در مادرید حاضر شویم.

کاراته کای گیلانی وزن منفی 50 کیلوگرم تیم ملی بانوان با اذعان به اینکه در اوج آمادگی بدنی قرار دارد افزود: برای حضور در رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان در شرایط ایده آلی به سر می‌برم و همه‌چیز برای کسب مدال در این رقابت‌ها مهیا است، با کسب مدال در مادرید، کلکسیون مدال‌هایم تکمیل می‌شود.

بهمن یار بابیان اینکه رقابت‌های جهانی اسپانیا تأثیر بسزایی در کسب سهمیه المپیک 2020 دارد خاطرنشان کرد: این رقابت‌ها با ضریب 12 برگزار می‌شود و قهرمانان مطرح با یکدیگر مصاف می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه کشورهای صاحب سبک با تمام توان در اسپانیا حاضر می‌شوند گفت: کاراته کاهای اسپانیا، ژاپن، فرانسه، اتریش، چین تایپه و ایتالیا رقبای سرسختی هستند و با شناخت کافی به مصاف آن‌ها می‌روم، با برخی از این کاراته کاها پیش‌ازاین مسابقه داده‌ام و برخی دیگر را به‌خوبی از طریق کادر فنی آنالیز کرده‌ایم.

بیست و چهارمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان با حضور 1117 کاراته کا از 140 کشور از 15 لغایت 20 آبان ماه به میزبانی شهر مادرید در اسپانیا برگزار می‌شود.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46040

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر