مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان:

خطر نفوذ و نفاق بر بدنه انقلاب خطری جدی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اینکه خطر نفوذ و نفاق بر بدنه انقلاب خطر جدی است گفت: تفکر لیبرالی خطری است که به جان انقلاب اسلامی افتاده است.

خطر نفوذ و نفاق بر بدنه انقلاب خطری جدی است

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسن تسخیری ظهر امروز در یادواره ۲۳ شهید والامقام کیاکلایه لنگرود در مسجد جامع این محله با بیان اینکه ان‌شاءالله شهدا شافع ما در قیامت باشند اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران ادامه انقلاب رسول‌الله است و به‌طورقطع آرمان‌های پیامبر در انقلاب حضرت امام استمرار دارد.

وی با بیان اینکه پیامبر در نهضتش دو هدف را دنبال می‌کرد گفت: به دست گرفتن سرزمین مکه برای ایجاد حکومت بزرگ و الهی و تشکیل حکومت اسلامی دو هدف بزرگ حضرت محمد (ص) بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اذعان به اینکه امام‌ خمینی (ره) برای تصاحب خاک اقدام نکرد بلکه تفکر انقلابی را در مردم ایران به وجود آورد افزود: یکی از اهداف انقلاب امام خمینی (ره) نیز ساقط کردن حکومت شاه و جایگزینی حکومت اسلام است که اهداف امام همان اهدافی است که پیامبر اعظم داشتند.

تسخیری با بیان اینکه با ایجاد حکومت و رأفت اسلامی خیلی از مخالفین به انقلاب اسلامی گرویدند خاطرنشان کرد: با استقرار حکومت پیامبر، حضرت محمد با سه گروه اشرافی‌گری و ثروتمندان، یهودیان و با مشکل مواجه شد و حکومت را دچار چالش می‌کردند که امروز هم‌ این گروه‌ها انقلاب را تهدید می‌کنند.

وی با بیان اینکه اشرافی‌گری یکی از چالش‌ها و مشکلات موجود انقلاب اسلامی است که گریبان‌گیر کشور شده تصریح کرد: برخی با تفکر اشرافی‌گری به بدنه نظام نفوذ کرده‌اند درحالی‌که فرمایش همیشگی امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای پرهیز از اشرافی‌گری بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه از روز اول انقلاب تاکنون یهودیان با کشور دچار چالش بودند گفت: رهبری فرمودند روسای جمهوری گذشته آمریکا خواب نابودی انقلاب را به گور بردند و کفنشان پوسیده است و ترامپ هم به همین مصیبت دشوار می‌شود و انقلاب روزبه‌روز قدرتمندتر می‌شود.

تسخیری با بیان اینکه آمریکا برای انقلاب چالش بزرگی است ولی خطر جدی نیست افزود: چالش مهم و خطر جدی انقلاب اسلامی که باید بدان توجه بیشتر شود خطر منافقین است.

وی با اذعان به اینکه خطر نفوذ و نفاق بر بدنه انقلاب خطر جدی است گفت: تفکر لیبرالی خطری است که به جان انقلاب اسلامی افتاده است و باعث می‌شود امام حسین شهید را یک مرده تلقی کنند و امام خمینی را به موزه تاریخ ببرند و حتی مدافعان حرم را به گونه دیگری تعریف کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه تفکری که ملتش را رها کند و به دلیل وابستگی به غرب تکیه کند خطرناک است خاطرنشان کرد: خون امام حسین (ع) احیاگر حکومت رسول‌الله بود و اگر واقعه کربلا نبود هیچ اثری از اسلام نبود.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46113

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر