امام‌جمعه رودسر:

مسؤولان دعواهای سیاسی را کنار بگذارند

امام‌جمعه رودسر با تأکید بر لزوم وحدت و همدلی بین ملت ایران و مسؤولان گفت: اگر مسؤولان دعواهای سیاسی را کنار بگذارند و یک‌صدا پشتیبان ولایت باشند توطئه‌های استکبار خنثی خواهد شد و افول آمریکا نزدیک است.

مسؤولان دعواهای سیاسی را کنار بگذارند

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقی روحانی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان رودسر با اشاره به دهه وقف اظهار کرد: واقفان با وقف بخشی از مال و ثروت خود جایگاهی از بهشت برای خود فراهم می‌کنند.

وی ماندگاری و پویایی را از زیبایی‌های سنت حسنه وقف خواند و افزود: بهترین یادگاری و میراثی که انسان می‌تواند از خودش باقی گذارد و تا قیامت برکاتش به جامعه برسد وقف بخشی از اموال است که متأسفانه در جامعه امروز کمرنگ شده که اداره اوقاف و امور خیریه برای ترغیب مردم به این سنت حسنه تلاش بیشتری کند.

امام‌جمعه رودسر حراست و پاسداری از اموال موقوفه و عمل به نیت واقف را از وظایف اداره اوقاف و امور خیریه خواند و گفت: در سال جاری سه مورد وقف جدید در شهرستان رودسر به ثبت رسیده است.

وی با قدردانی از حضور گسترده مردم در مراسم 13 آبان و روز استکبارستیزی تصریح کرد: امسال مراسم 13 آبان نسبت به سال‌های گذشته باشکوه‌تر برگزار شد و تحریم‌ها نتوانست بر ملت ایران در سردادن شعار مرگ بر آمریکا تأثیر داشته باشد.

روحانی با اشاره به اینکه آمریکا از ملت ایران عصبانی است و باید در عصبانیت خود بمیرد افزود: اگر ملت ایران و مسؤولان با وحدت، یکپارچگی و همدلی کنار همدیگر باشند و دعواهای سیاسی را کنار بگذارند و یک‌صدا پشتیبان ولایت باشند توطئه‌های استکبار خنثی خواهد شد و افول آمریکا نزدیک است.

وی با اشاره به رزمایش هوایی سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی با شلیک موشک‌ها بعد از 13 آبان، تحریم‌ها را ناکارآمد خواند و بیان کرد: از همه نیروهای مسلح که با بیداری خود امنیت کشور و ملت ایران را تأمین می‌کنند قدردانی می‌کنیم.

امام‌جمعه رودسر خطاب به رئیس‌جمهور آمریکا و دشمنان نظام جمهوری اسلامی گفت: هیچ‌گاه با زبان تحریم و تهدید با ملت ایران سخن نگویند زیرا در طول 40 سال از عمر انقلاب این مردم ثابت کردند که همیشه درصحنه حضور دارند و در هنگام سختی‌ها و مشکلات جهادی‌تر و انقلابی‌تر برای پشتیبانی از انقلاب حاضر می‌شوند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46165

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر