مربی تیم ملی فوتبال زیر 16 سال دختران:

هدفمان صعود به جمع هشت تیم برتر قاره کهن است

مربی تیم ملی فوتبال زیر 16 سال دختران کشورمان با اشاره به اینکه قرعه سختی نصیب تیم ملی شده است گفت: هدف کادر فنی و بازیکنان تیم ملی صعود به جمع هشت تیم برتر قاره کهن برای نخستین بار در تاریخ ورزش بانوان کشورمان است.

هدفمان صعود به جمع هشت تیم برتر قاره کهن است

گیلان خبر: معصومه جهانچی با اشاره به هم‌گروهی ایران با تیم‌های استرالیا، لائوس و ویتنام در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار کرد: تیم ملی دختران زیر 16 سال کشورمان با قرعه سختی روبه‌رو شده و تیم‌های استرالیا و ویتنام از تیم‌های قدر آسیا در بخش بانوان هستند.

وی با اذعان به اینکه لائوس میزبان مسابقات تیم ناشناخته‌ای است افزود: تیم ملی زیر 16 سال دختران کشورمان در مرحله مقدماتی در تاجیکستان به‌عنوان تیم دوم گروه خود صعود کرد و عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت.

مربی تیم ملی فوتبال زیر 16 سال دختران کشورمان بابیان اینکه فوتبال قابل پیش‌بینی نیست گفت: در رقابت‌های قهرمانی آسیا هیچ تیمی را دست‌کم نمی‌گیریم و در برابر هیچ تیمی نیز از پیش باخته نیستیم، با تمام توان و آمادگی کامل به مصاف رقبا می‌رویم.

جهانچی با اشاره به برگزاری دو مرحله اردوی آماده‌سازی در هرماه بیان کرد: بازیکنان به انسجام خوبی دست پیداکرده‌اند و زیر نظر کادر فنی تمرینات خوبی برگزار می‌کنند، امیدواریم با شایستگی از گروهمان صعود کرده و برای نخستین بار در تاریخ فوتبال بانوان یکی از هشت تیم برتر آسیا در رده سنی زیر 16 سال شویم.

وی از انگیزه بالای فوتبالیست‌های دختر کشورمان خبر داد و تصریح کرد: بانوان فوتبالیست ایرانی از انگیزه بالایی برای اثبات توانایی‌های خود برخوردار هستند و می‌خواهند با صعود به جمع هشت تیم پایانی رقابت‌های قهرمانی آسیا، نشان دهند که چیزی کم‌تر از سایر تیم‌های قدر قاره کهن ندارند.

مربی تیم ملی فوتبال زیر 16 سال دختران کشورمان امکانات فدراسیون را مطلوب قلمداد کرد و گفت: فدراسیون امکانات خوبی برای تیم ملی فراهم کرده و اردوهای خوبی برگزار کردیم، از گروهمان دو تیم به مرحله بعد صعود می‌کند و می‌خواهیم با صعود به جمع هشت تیم برتر قاره کهن پاسخ اعتماد فدراسیون را بدهیم.

جهانچی از انتخاب 10 بازیکن جدید در اردوی استعدادیابی خبر داد و افزود: کادر فنی فیلم‌ بازی‌های تیم ملی استرالیا را آنالیز کرده و قرار است فیلم بازی تیم‌های ویتنام و لائوس نیز در اختیار کادر فنی قرار داده شود.

تیم فوتبال دختران زیر 16 سال کشورمان در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی آسیا در گروه A با تیم‌های استرالیا، لائوس و ویتنام هم‌گروه شده است، این مسابقات در روزهای هشتم تا دوازدهم اسفندماه به میزبانی لائوس برگزار می‌شود.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46166

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر