نماینده ولی‌فقیه در گیلان:

ترویج تمدن اسلامی نیاز به نیروی کارآمد دارد

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تأکید بر اینکه ترویج تمدن اسلامی نیاز به نیروی کارآمد دارد گفت: کسانی که معتقد به تمدن سازی اسلامی نیستند به این نیروی انسانی کارآمد و ذخایر ارزی توجه نمی‌کنند.

ترویج تمدن اسلامی نیاز به نیروی کارآمد دارد

گیلان خبر: آیت‌الله رسول فلاحتی عصر امروز در دیدار با دانشجویان دانشکده افسری امام خامنه‌ای در مصلی امام خمینی (ره) شهرستان رشت با اشاره به نقش جوانان در ساختن آینده‌ای روشن برای ایران اسلامی اظهار کرد: بزرگ‌ترین وظیفه شما جوانان این است که خودتان را بسازید و به‌عنوان افسران جنگ نرم همچون دانشجویان سایر دانشگاه‌ها نقش‌آفرین باشید.

وی با تأکید بر اهمیت خودسازی در بین جوانان به‌خصوص دانشجویان دانشکده امام خامنه‌ای گفت: به پرورش خودتان بپردازید چراکه زیربنای جامعه را انسان‌های خودساخته و پرورش‌یافته شکل می‌دهند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه عدم شناخت انسان از خود ویرانگر است افزود: انسانی که خود را نشناخته ناپخته است و امروز متأسفانه شاهد انسان‌های ناپخته‌ای هستیم که خود را نشناخته و اثری ویرانگر برای جوامع دارند.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا در مسیر افول قرار دارد بیان کرد: در روزگاری که شرق و غرب سوسیالیسم در دنیا مانور می‌دادند در سایه پرعظمت انقلاب اسلامی متلاشی شد و امروز خبری از کمونیسم در کنار ما نیست.

فلاحتی با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه ما شاهد فروپاشی غرب کاپیتالیسم خواهیم بود گفت: انقلاب اسلامی ایران جهت ترویج تمدن اسلامی نیاز به نیروی کارآمد دارد که این نیروی کارآمد در خودساختگی و بصیرت شما جوانان عزیز تأمین می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به دغدغه رهبری معظم نظام مبنی بر اینکه باوجود نیروی انسانی و ذخایر ارزی از این دو ظرفیت عظیم در کشور استفاده نمی‌شود گفت: کسانی که معتقد به تمدن سازی اسلامی نیستند به این نیروی انسانی کارآمد و ذخایر ارزی توجه نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه اقتدار ایران در سایه رهبری رهبر انقلاب و نیروهای خودساخته رقم خورده است تصریح کرد: امروز بزرگ‌ترین وظیفه همه شما جوانان عزیز، خودساختگی و گام برداشتن در مسیر آگاهی است و بعد از خود ساختن افزایش آگاهی یا همان بصیرت بسیار حائز اهمیت بوده چراکه اگر بصیرت در بین جوانان وجود داشته باشد جامعه شاهد رشد اقتصادی، فرهنگی و سیاسی نخواهد بود.

فلاحتی مشکلات اقتصادی، فرهنگی و سیاسی امروز جامعه را ناشی از عدم بصیرت عنوان کرد و افزود: شناخت رهبری بزرگ‌ترین بصیرت است چراکه اگر مردم رهبری خود را نشناسند نمی‌توانند در مسیر درست گام بردارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تأکید بر اهمیت شناخت رهبری در بصیرت افزایی جوانان گفت: آینده شما در بخش‌های مختلف جامعه به دستان توانمند و در اختیار شما قرار دارد ازاین‌رو، باید خود را برای آینده‌ای بزرگ آماده کنید.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46285

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر