عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی:

مراکز دیالیز در بیمارستان‌های گیلان مشکلات فراوانی دارند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود مراکز دیالیزی در بیمارستان‌های استان گفت: بیمارستان‌ها اکنون با مشکلات فراوانی روبه‌رو هستند و بدهکاری‌های فراوانی داشته و مدیران نتوانستند شرایط را به‌خوبی فراهم کنند.

مراکز دیالیز در بیمارستان‌های گیلان مشکلات فراوانی دارند

گیلان خبر: منوچهر جمالی صبح امروز در جمع خبرنگاران با تأکید بر اهمیت پرداختن به موضوع بیماران کلیوی اظهار کرد: پس از گذشت 38 سال از عمر انقلاب  اسلامی تنهای ستادی وجود داشت که ارائه خدمات می‌داد.

وی با بیان اینکه بنده عهده‌دار کارگروه تخصصی بیماران خاص هستم تصریح کرد: اکنون بیماران خاص قانون داریم و باید اعتبار خاصی برای این موضوع در نظر گرفته شود که اعتبارات در اختیار وزارت بهداشت قرار می‌گیرد و آن‌ها باید مبالغ را برای بیماران مختلف هزینه کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تأکید به رحمایت از انجمن حامیان بیماری‌های خاص بیان کرد: انجمن‌ها در تمام‌وقت در تلاش هستند تا برای بیماران خاص رژیم خاص در نظر گرفته شود تا سبد غذایی مناسب داشته باشند.

وی با اشاره به وجود مراکز دیالیزی در بیمارستان‌های استان گفت: بیمارستان‌ها اکنون با مشکلات فراوانی روبه‌رو هستند و بدهکاری‌های فراوانی دارند و مدیران نتوانستند شرایط را به‌خوبی فراهم کنند.

جمالی با تأکید به رحمایت بیشتر از مراکز دیالیز گیلان افزود: باید اعتبارات خوبی در این زمینه در نظر گرفته شود و وزارت بهداشت نیز باید بودجه ویژه و خاصی برای بخش دیالیزی صرف کنند تا مشکلات این بخش حل شود.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46434

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر