ملی‌پوش گیلانی تیم ملی سابر :

ناداوری مانع کسب مدال در رقابت‌های جهانی الجزایر شد

ملی‌پوش گیلانی تیم ملی اسلحه سابر کشورمان با اشاره به ناداوری در دیدار مقابل آلمان گفت: سابریست های کشورمان توانایی حضور در جمع چهار تیم برتر جهان و کسب مدال را داشتند ولی ناداوری مانع این مهم شد.

ناداوری مانع کسب مدال در رقابت‌های جهانی الجزایر شد

گیلان خبر: محمد رهبری با اشاره به سطح بالای رقابت‌های جهانی الجزایر اظهار کرد: مسابقات جهانی سابر در دو بخش انفرادی و تیمی در سطح بسیار بالایی برگزار شد و تیم‌های صاحب‌نام جهان با ترکیب کامل در این رقابت‌ها شرکت کردند.

وی با اشاره به غیبت مجتبی عابدینی در ترکیب تیم ملی اسلحه سابر کشورمان گفت: یک بازیکن جدید جایگزین عابدینی باتجربه شد، بااین‌وجود توانستیم تیم اوکراین را که پیش‌ازاین مقابل آن‌ها با حضور مجتبی عابدینی 45 بر 43 شکست‌خورده بودیم این بار با نتیجه 45 بر 35 شکست دهیم.

سابریست گیلانی تیم ملی شمشیربازی کشورمان با اذعان به ناداوری در دیدار مقابل آلمان در مرحله یک‌چهارم نهایی افزود: در برابر تیم آلمان که سابقه قهرمانی جهان را دارد با نتیجه 45 بر 44 متحمل شکست شدیم، در این دیدار هنگامی‌که بازی با نتیجه 44 به 44 مساوی بود داوران ضربه‌ای به سود ما را مستحق امتیاز ندانستند و با اشتباه داوری از حضور در جمع چهار تیم برتر جهان و کسب مدال بازماندیم.

رهبری با اشاره به شکست با نتیجه‌ای نزدیک در اسلحه سابر انفرادی گفت: در مرحله انفرادی با کسب سه پیروزی به مرحله حذفی صعود کردم، در نخستین دیدار مرحله حذفی برابر یوریه از اوکراین با نتیجه 15 بر 11 به پیروزی دست‌یافتم، در دور بعدی با نتیجه نزدیک 15 بر 14 برابر اسپیرجف از امریکا مسابقه را واگذار کردم و از کسب مدال بازماندم.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46455

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر