امام جمعه اسالم:

افتتاح راه‌آهن درگیلان زمینه‌ اشتغال را در گیلان افزایش دهد

امام جمعه اسالم با تبریک افتتاح آزمایشی راه‌آهن قزوین رشت و اتصال استان به شبکه ریلی کشور گفت: امیدواریم که این اتفاق مبارک زمینه‌های اشتغال و رشد اقتصادی بیشتر در استان گیلان را افزایش دهد.

افتتاح راه‌آهن درگیلان زمینه‌ اشتغال را در گیلان افزایش دهد

گیلان خبر: حجت‌الاسلام محمدجواد باقری در آیین خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته با بیان اینکه ربا و نزول متأسفانه دامن‌گیر بسیاری از افراد و خانواده‌ها شده است اظهار کرد: طبق آیه قرآن رباخواری جنگ با خدا و پیامبر است و اثر آن در نسلهای بعد آشکار خواهد شد.

وی با تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) به بیان ویژگی‌ها و صفات اخلاقی پیامبر به عنوان الگو و اسوه برای مسلمانان پرداخت و گفت: خدمات علمی امام صادق (ع) به حدی است که حتی بزرگان اهل سنت هم از آن امام کسب فیض نمودند.

امام جمعه اسالم با تبریک و بزرگداشت هفته بسیج افزود: توانایی‌ها و کارآمدی‌های بسیج به عنوان نیروی مردمی و بازوی توانمند انقلاب و ولایت به‌اندازه‌ای است در تنگناها به داد کشور و مردم می رسد.

باقری با بیان اینکه با اشاره به قدرت بسیج سازندگی برای خدمت به مردم بیان کرد: بسیج مصداق واقعی شجره طیبه است که همواره رویش ها و ثمرات آن در هر دورانی تازه و جدید می‌شود و اگر روحیه بسیجی در کشور حاکم شود هیچ دشمنی نمی‌تواند به کشور ما چپ نگاه کند.

وی با تبریک افتتاح آزمایشی راه‌آهن قزوین رشت و اتصال استان گیلان به شبکه ریلی کشور به مردم تصریح کرد: از تلاش های بی‌وقفه دکتر نوبخت در پیگیری و تکمیل این پروژه تقدیر و تشکر می‌کنیم و امیدواریم که این اتفاق مبارک زمینه‌های اشتغال و رشد اقتصادی بیشتر در استان گیلان را افزایش دهد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46532

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر