امام‌جمعه رودسر تأکید کرد

ضرورت ایستادگی نمایندگان مجلس در برابر نظام سلطه

امام‌جمعه رودسربا تأکید بر ضرورت الگو گیری نمایندگان مجلس از چگونگی زندگی شهید مدرس، خدمتگزاری به مردم و ایستادگی در مقابل نظام سلطه گفت: مدرس ساده‌زیست بود درحالی‌که عده‌ای از نمایندگان ما اهل تجملات هستند و حتی بر روی انتخاب رنگ ماشین باهم دعوا می‌کنند.

ضرورت ایستادگی نمایندگان مجلس در برابر نظام سلطه

گیلان خبر: حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقی روحانی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان رودسر با گرامیداشت سالروز شهادت آیت‌الله مدرس و روز مجلس اظهار کرد: مدرس مجاهد نستوهی بود که قاطعانه در برابر ظالم و نظام سلطه ایستاد با مردم و کنار مردم بود.

وی بر ضرورت الگو گیری نمایندگان مجلس از چگونگی زندگی شهید مدرس و خدمتگزاری به مردم تأکید کرد و افزود: مدرس ساده‌زیست بود درحالی‌که عده‌ای از نمایندگان ما اهل تجملات هستند و حتی بر روی انتخاب رنگ ماشین باهم دعوا می‌کنند و یا با یک نهیب آمریکا رأیشان را در مجلس عوض و در برابر نظام سلطه متزلزل می‌شوند.

امام‌جمعه رودسر با اشاره به شرایط بد اقتصادی جامعه و گرانی‌ها تصریح کرد: مجلسیان اگر نمی‌توانند مشکلات مردم را حل کنند لااقل با مردم همدردی کنند و کنار مردم باشند درحالی‌که آقایان با استیضاح یک وزیر آن را در دستگاه دیگری به‌کارگیری می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه سران قوه مجریه معتقدند که نمایندگان در تصمیم‌گیری‌هایشان دخالت دارند گفت: در شهرستان رودسر بیش از 10 اداره با سرپرستی اداره می‌شود با دخالت در امور یکدیگر فقط مردم متضرر می‌شوند و جلوی خدمتگزاری به آن‌ها گرفته می‌شود نمایندگان در خانه ملت حق مردم را ادا کنند.

روحانی به سفر ولیعهد سعودی به چند کشور اشاره و بیان کرد: سعودی‌ها خود را ژاندارم کشورهای اسلامی می‌دانند و این سفر به بهانه فراهم‌سازی زمینه روابط عادی رژیم صهیونیستی با کشورهای اسلامی صورت گرفته بهتر است عربستان و اربابانشان بدانند تا جبهه مقاومت زنده است اجازه نمی‌دهد کشورهای اسلامی دست در دست رژیم کودک کش صهیونیستی بگذارند.

وی تمام فتنه‌ها را از سوی آمریکا دانست و افزود: سران کشورهای اسلامی بدانند که دشمن تلاش می‌کند تا با ایجاد تفرقه وحدت امت اسلامی را خدشه‌دار و از بیداری اسلامی جلوگیری کند.

امام‌جمعه رودسر رعایت سبک زندگی اسلامی را در تحکیم نظام خانواده تأثیرگذار خواند و گفت: ازدواج نسنجیده، توقعات بیش‌ازحد زوجین، بیکاری و اعتیاد به مواد مخدر، شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی و ماهواره‌ها از مهم‌ترین عوامل مؤثر در طلاق است.

وی مراقبت از زندگی فرزندان را مورد تأکید والدین قرارداد و افزود: دشمن به‌شدت تلاش می‌کند تا از طریق اعتیاد جوانان، فضای مجازی و ماهواره‌ها ابتذال و هرزگی را در جامعه حاکم و خانواده را در جامعه اسلامی متلاشی کند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46686

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر